Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 FUT wywala po meczu


ChupaChabra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj po zainstalowaniu i zagraniu pierwszego meczyka w FUT wywaliło mi całą grę do pulpitu, tak się dzieje cały czas. Wiecie może jak to naprawić. Gra oczywiście oryginalna.

Opublikowano

 - Origin > Fifa 14 > Napraw grę.

 - Reinstall Fify.

Jeżeli to nie pomorze to pisz.

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

Moje dokumenty - FIFA14 - otwórz za pomocą notatnika fifasetup - usuń całą zawartość  i wklej:

 

ASPECTRATIO = 1.778
CONTROLLER_DEFAULT = 0
DISABLE_WINDAERO = 0
FULLSCREEN = 1
MSAA_LEVEL = 4
RENDERINGQUALITY = 3
RESOLUTIONHEIGHT = Twoja maksymalna wysokość ekranu w pixelach
RESOLUTIONWIDTH = Twoja maksymalna szerokość ekranu w pixelach
SCREEN_SLEEP = 0
VOICECHAT = 0
WAITFORVSYNC = 0
 

Po wklejeniu powyższego tekstu zapisz plik.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Moje dokumenty - FIFA14 - otwórz za pomocą notatnika fifasetup - usuń całą zawartość  i wklej:

ASPECTRATIO = 1.778
CONTROLLER_DEFAULT = 0
DISABLE_WINDAERO = 0
FULLSCREEN = 1
MSAA_LEVEL = 4
RENDERINGQUALITY = 3
RESOLUTIONHEIGHT = Twoja maksymalna wysokość ekranu w pixelach
RESOLUTIONWIDTH = Twoja maksymalna szerokość ekranu w pixelach
SCREEN_SLEEP = 0
VOICECHAT = 0
WAITFORVSYNC = 0
 

Po wklejeniu powyższego tekstu zapisz plik.

 

 - Origin > Fifa 14 > Napraw grę.

 - Reinstall Fify.

Jeżeli to nie pomorze to pisz.

 

Nie pomogło. Pozostał mi jedynie reinstal fify.

Opublikowano

Ta gra jest popier*olona, nawet jak prowadzisz w pierwszej połowie meczu 3;0 i goscia wywali to nie zalicza wygranej. Mnie tez juz kilka razy wywaliło po wygranym meczu i pkt sie poszły pie**olić

Opublikowano

nadal kur**** nic ....

mam ten sam problem co ty żaden sposób nie działa pisałem nawet do pomocy origin i nic.Jedynie online mogę se pograć ale w karierze nie można bo wywala cały czas.

Opublikowano

Podczas usuwania folderu FIFA 14 powinienem mieć włączony te okienko gdzie jest graj, ustawienia, wyjdź ?

 

Nie.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

siemano wszystkim. chcac naprawic prawy analog, nabroilem troche przy sterownikach pada i rejestrach urzadenia... akcje z lewego analoga przesunely mi sie na strzalki, poza tym reszta przyciskow tez dziala jakos koslawo. moglby mi ktos pomoc przywrocic pierwotny stan mojego pada? bylbym wdzieczny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...