Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] ExtremeBorder - Zarządzaj granicą mapy!


Gość #e3uS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<===== POMIŃ REKLAMĘ =====>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posiadasz plugin WorldBorder ale źle działa lub

nie jesteś usatysfakcjonowany z jego możliwości?

Chcesz posiadać plugin na modyfikowanie granic mapy

który działa poprawnie i jest cały czas

aktualizowany? Jeśli tak to plugin ExtremeBorder jest dla ciebie!

 

Opis:
 

Plugin ExtremeBorder wprowadza na nasz serwer możliwość zrobienia granicę mapy.

Wszystko możemy ustawić w configu, nawet wiadomości.

Nie przejmujcie się! Blokadę pereł endermana też dodałem.

Gracz po wejściu na granicę mapy zostaje odepchnięty.

 

Komendy:

/border setx <radius> - zmienia granicę mapy (x)

/border setxx<radius> - zmienia granicę mapy (xx)

/border setz<radius> - zmienia granicę mapy (z)

/border setzz <radius> - zmienia granicę mapy (z)

 

Konfiguracja:

config:
  wiadomosc: '&cOsiagnales granice mapy!'
  wiadomosc-perla: '&cNie mozesz uzywac perel endermana przy granicy mapy!'
granica:
  x: 100
  xx: -100
  z: 100
  zz: -100

Uprawnienia:
 extremeborder.border

 

Download:

http://speedy.sh/967e7/ExtremeBorder.jar 

Skan

https://www.virustotal.com/pl/file/460ae3ce85dc053ed7bb7381592c298ae858349298ebec08f6ad7f3edb64ac28/analysis/1397908208/

Autor: #e3uS

Opublikowano

Nic ciekawego, ponieważ WB ma wiele więcej opcji. Dodaj np., aby od jakiejś odległości od granicy wyskakiwał komunikat, że zbliża się do granicy.

Opublikowano

@UP

Spokojnie, będę dodawał ;)

WB może i ma więcej opcji, ale jest bardziej zbugowany.

Opublikowano

Radze ci wstawić ten plugin na bukkit.dev ;-) Powinni przyjąć bo aktualizacje trzeba mieć itd.

@top Plugin dobry,aktualizuj dalej może być nawet lepszy niż wb :)

Opublikowano

na wb nie ogarniam ale tutaj jest wszystko ok ;-) dzieki

mc.x-hardcore.eu!
OTWARCIE SOBOTA o 17:00! (29.08.15)r)

Opublikowano

Nawet fany pluginek :)

A kod pozostawie do ocenie

@Karolina_666

Zapraszam cię i to oceń :)

o_0 a to ona jest jakimś profesjonalnym programista javy, to że zna trochę jave to dużo ci nie pomoże :D ?

Po za tym worldbordera używam od bardzo dawna i nie widzę aby miał bugi + ten generator mapy w nim dobra sprawa.

 

Zobaczymy jak to będzie z aktualizacjami może będę używał twoje pluginu :P

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

o_0 a to ona jest jakimś profesjonalnym programista javy, to że zna trochę jave to dużo ci nie pomoże :D ?

Po za tym worldbordera używam od bardzo dawna i nie widzę aby miał bugi + ten generator mapy w nim dobra sprawa.

 

Zobaczymy jak to będzie z aktualizacjami może będę używał twoje pluginu :P

Nie pisałem ,że jest najlepsza.

Tylko z tego co ja wiem to ona najbardziej surowo ocenia pluginy.

Nie mam czasu ocenić kodu bo jestem Helperem na pewnym serwerze pvp.

Opublikowano

Dam Ci wskazówkę, jak ktoś będzie się zbliżał do granicy, wyświetli się komunikat na Dragon HP :)

500uTLa7.jpg

Opublikowano

Plugin prosty, nic specjalnego, jednakże gratulacje, że zdecydowałeś się na napisanie pluginu.

Masz jakieś pomysły na aktualizację? :-)

Opublikowano

o_0 a to ona jest jakimś profesjonalnym programista javy, to że zna trochę jave to dużo ci nie pomoże :D ?

Po za tym worldbordera używam od bardzo dawna i nie widzę aby miał bugi + ten generator mapy w nim dobra sprawa.

 

Zobaczymy jak to będzie z aktualizacjami może będę używał twoje pluginu :P

A Ty Kim jesteś przepraszam bardzo żeby ją oceniać :) ?

 

Co do pluginu, fajnie bo wb, ma dużo opcji ,a się z nim zazwyczaj nie korzysta :)

10732745374541468291.png

Opublikowano

Nie bić się o mnie :M Smerfy straczy dla wszystkich :P

 

No dobra...

  public boolean isFloat(String string)
  {
    String decimalPattern = "([0-9]*)\\.([0-9]*)";
    boolean match = Pattern.matches(decimalPattern, string);
    return match;
  }
  
  public boolean isInteger(String string)
  {
    CharSequence sequence = string.subSequence(0, string.length());
    
    return Pattern.matches("-?[0-9]+", sequence);
  }

Nie widze w tym sensu, znacznie wygodniej (i raczej szybciej, ale nie daje pewności - sprawdze jutro) jest użyć zwykłego parse z try/catch

  BorderCommand borderCommand;
  PlayerMoveListener playerMoveListener;
  PlayerTeleportListener playerTeleportListener;

Nie wiem też po co "zapisujesz" to do zmiennych globalnych

 

 

Nie blokujesz portalów od netheru :<

 

 

Hyym, i zastanawiam się czy dało by się to ominąć na koniu albo na swince :P

 

Masz też ConfigManager i opcje save, ale chyba nawet jej nie używasz, bo w komendach i tak ustawiasz bezpośrednio do configu

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dobry na śwince i koniu da sie przejechać jak mówiła Karolina :)

I błąd jest ze na minusowych kordach border nie odpycha a jak się wraca to juz odpycha :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Zapomniałeś o 1  !!

Odpychaniu !

Leciałem przez granice i dobrze pisze mi wiadomość , lecz moge spokojnie lecieć , dodałeś tylko spowolnienie :c

------------------------------------

Jeżeli nie umiesz to daj chociaż spowolnienie 1000


Co byście chcieli zobaczyć w nadchodzącym Update :) ?

Dodaj Odpychanie ! albo chociaż spowolnienie 1000/10000 ,, i będzie spoczko :)

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...