Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmienić Połysk Zbroi I Mieczy


AnTiVirek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/488030-realese-pc-epk-pc-eix-armor-weapons-electricity.html

tutaj tylko skille są normalne ;>

Opublikowano

http://www.multiupload.com/O1WFJEE2N9

Tutaj jest bezpośredni link do pobrania co podal UP ;]

882144941.png

LIFEMT2 FOREVER !! xDD

Opublikowano

Witam mam pewien problem bo podaliście tu te efekty zbroi i mieczy ale one maja ten błąd a znów ta poprawka nie ma skili może ktoś wstawić te pliki PC poprawione i ze skilami oczywiście dam + bardzo bym był wdzięczny

Opublikowano

Itemki -- nie działają tylko bronie +8 :/

http://www.speedyshare.com/files/21421661/common.rar

 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/analisis/ef79248eb1202d8eb6b6284ac903d7b47f2153d83ffc74583633b4a83d38b7ff-1268573418

Zbieram +

Opublikowano

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/488030-realese-pc-epk-pc-eix-armor-weapons-electricity.html

tutaj tylko skille są normalne ;>

 

 

Wystarczy wypakować, zmienić i zapakować te pliczki??? :D

 

P.S. Ma ktoś te skille ? :D

Pomogłem? Daj +

sygnaah.png

Opublikowano

ponawiam pytanie mógłby ktoś dodać pliki PC z skilami i poprawionymi efektami zbroi i mieczy?

Opublikowano

chodzi mi o to że ja nie umiem tego spakować razem i prosił aby ktoś juz dal paczke ze skilami i efektami poprawionymi zbroi i mieczy:D

Opublikowano

ni di rydy ;x dlatego zrobiłem swoje ^^ o wiele lepiej jest zrobić samemu :) ew jedynie wyjście to wypakować i skopiować common i podmienić w polskim pc bo inaczej nie da rady ze skillami ale wtedy i tak będą białe kwadraciki -,-

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...