Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmienić Połysk Zbroi I Mieczy


AnTiVirek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pierwsze tut znalazłem e*PvP.de i nie przywłaszczam sobie tego. To do dzieła jeśli chcecie mieć taki połysk jak na tym filmiku

robimy tak:
1. Wypakowujemy pliki PC z folderu pack z metka.
2. Ściągamy plik, którego link dam niżej.
3. Kopiujemy pliki do wypakowanego PC
4. Pakujemy pliki PC
5. Podmieniamy je w folderze pack.

Plik, który trzeba podmienić:
xxx

Link do oryginalnego tematu:
xxx
Opublikowano

Nom fajne : D

 

Jak coś to to można zmieniać po rozpakowaniu PC

Jest to w folderze Ymir Work > common

1190824157.png

Opublikowano

a tak btw... nie działa mi ten program od plików epk... wiec czy ktoś mógłby mi wstawić spakowane PC z tymi plikami które są tutaj w temacie??

 

 

 

pozdro:)

Brak Sygny

Opublikowano

Wlasnie przydalby sie juz spakowany i gotowy plik PC.epk :).

 

Niektorze tutaj zieloni :P.

[img]http://img641.imageshack.us/img641/2386/mrpacio.jpg[/img]

Jak dostac darmowe smocze monety!! (TO NIE ZART! MOJ FILMIK NA YT!)
[code]http://www.youtube.com/watch?v=uo4oBb5pRV8[/code]

Opublikowano

a sam nie potrafisz zrobić ?

 

masz link z epvp to po co ci jeszcze plik tu podstawiać ech

 

sprawdzałem ten plik jedna wielka kaszana i tyle wywaliłem tak szybko jak to sprawdziłem

Opublikowano

Spoko. Nie pokazał hwanga, ale wyglądają te zbrojki i skille na zbyt kreskówkowe żebym je ściągał.

18706.png21939.png10610.jpg32282.gif25994.jpg30264.png

1 post ■ | 50 ■ | 100 ■ | 150 ■ | 200 ■ | 250 ■ | 300 ■ | 350 ■ 400 ■ | 450 ■ | 500 ■ | 550 ■ |                          ETAP 1 UKOŃCZONY

600 p. □ | 650 □ | 700 □ | 750 □ | 800 □ | 850 □ | 900 □ | 950 □ 1000 □ | 1050 □ | 1100 □ | 1150 □ |

Opublikowano

Już uploaduje te pliki, jak sie wrzucą to podam (chodzi o pc.epk i pc.eix) link. Maja 73mb wiec chwilke to potrwa :D

 

@EDIT:

Prosze o to link:

http://www.4shared.com/file/240209083/1f49b35f/pack.html

 

SKAN'u nie będę dawać bo 60mb ma, a po drugie to pliki .epk i .eix

 

@EDIT2:

To są już przerobione pliki pc.eix i pc.epk

65994253024037513199.png
Opublikowano

Te pliki Jobisa to juz przerobione na te elektryczne?

[img]http://img641.imageshack.us/img641/2386/mrpacio.jpg[/img]

Jak dostac darmowe smocze monety!! (TO NIE ZART! MOJ FILMIK NA YT!)
[code]http://www.youtube.com/watch?v=uo4oBb5pRV8[/code]

Opublikowano

Elo mam problem bo ściągnąłem i wrzucam i owszem widzę pioruny ale nie widzę nowego wyglądu zbroi a za to widze białe kwadraty które się wokół niej kręcą

 

 

PROSZĘ powiedzcie co trzeba zrobić

Opublikowano

do UP

 

to co zostalo wstawione tutaj to tylko elektryczne efekty przy broniach i zbrojach +7+9

 

w temacie oryginalnym z epvp koles napisal ze wszystko udostepni jak przerobi calego klienta...

 

 

pozdro:)

 

Do @Goltarn

no nie mogę zrobić sam ponieważ nie mogę wypakować pliku PC a tym bardziej spakować... wiec jak kuźwa to mam zrobić?

 

@Jobis

wiekie dzieki:)

Brak Sygny

Opublikowano

w końcu to ktoś znalazł dziękuję :* , mam już skille do tego :) bronie swoje lepsze od niego :)

 

@edit :

 

da się jakoś zmienić by nie było takich białych kwadracików?..

Opublikowano

co do problemu z bialymi kwadratami przy zbrojach +8 +9

to pewno dlatego ze nie zastosowano przezroczystego tla tylko biale... małe niedociągnięcie pewno...

 

 

pozniej to zglosze na epvp

 

 

tutaj macie temat Pack z elektrycznymi zbrojami i mieczami... ale bez modyfikacji skilli

 

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/488030-realese-pc-epk-pc-eix-armor-weapons-electricity.html

Brak Sygny

Opublikowano

Witam ... ma ktos ten polysk bez bialych kwadratow na zbrojach? Jesli tak to prosze o upa dam +++++++. ja pobralem tamto i mam biale kwadraty co daje szajski wyglad

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...