Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaca się grać na Vitrualu?


eScrool

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć nie wiem, czy jest opłacalne powrót na serwer VirtualMT2 iż jest on starym serwerem i nie wiem czy wrócić na moim, miejscu wróciliście by czy nie.?

ziAxB2s.png?1

Opublikowano

Ja grałem tam od początku znudził mi się jest zjebany

gm ma w dupie serwer

 

Chyba dawno tam nie grałeś :)

Jak na serwer 3 letni jest ciągle rozwijany.

Mamy tutaj handel postaciami, odświeżony event obrony kamieni metin, loteriadę, schowki na ości i rudę, system petów z możliwością expienia do 255 poziomu ^^.  Aktualizacje na serwerze są prowadzone bardzo często. Najnowszym dodatkiem jest możliwość handlowania w shopie 2 walutami. Aktualnie trwa kilkudniowy ogromny event wielkanocny. Zapraszam na oficjalne forum.

Opublikowano

Chyba dawno tam nie grałeś :)

Jak na serwer 3 letni jest ciągle rozwijany.

Mamy tutaj handel postaciami, odświeżony event obrony kamieni metin, loteriadę, schowki na ości i rudę, system petów z możliwością expienia do 255 poziomu ^^.  Aktualizacje na serwerze są prowadzone bardzo często. Najnowszym dodatkiem jest możliwość handlowania w shopie 2 walutami. Aktualnie trwa kilkudniowy ogromny event wielkanocny. Zapraszam na oficjalne forum:xxx

SACRIZE? Nie sadzilem,ze Ciebie tu spotkam

 

 

Serwer polecam a osoby,ktore uwazaja ze gm olewa serwer sa w bledzie.podejrzewam ze wg tutaj nie grali

 

Srij9JT.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja grałem tam od początku znudził mi się jest zjebany

gm ma w dupie serwer

Powinienes troche rozwinac swoja odpowiedz pozwole sobie to troszke przetuningowac ;D

"Ja gralem tam od poczatku wbilem 100lv, Znudzilo mi sie opierd... w miastach, nie potrafilem zarobic"

Hah GM MA W DUPIE SERWER? :D Synu nie wiem jak ty sie z tego wyspowiadasz! 

Serwer oczywiscie polecam <3

Opublikowano

Nie polecam ze względu na ludzi (oczywiście nie wszystkich).

Jest tam bardzo dużo dzieciaczków-noobów.

Kiedy tam grałem miałem wrażenie, że z PL'a przywędrowali tutaj.

Może coś się od tego czasu zmieniło, ale szczerze wątpię.

giphy.gif ­

Opublikowano

Osobiście nie grałbym na Virtualu ponieważ jest to stary serwer :C

Wyznacznikiem dobrego serwera jest jego stabilnosc ; powodzenia z twoim mortyriuszem ktory startuje juz ktorys raz z kolei.

@ Wyzej podalem odp.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Dajcie spokój sama dzieciarnia, gdzie sie nie ruszysz bum i leżysz... Ksuja, nie da sie z nimi wgl gadac, zadnego GMa nawet nie widziałam, zeby chociaz cos na czacie pisał..

hk4L7fR.gif

Opublikowano

Powiem tak Grałem na serwerze dość długo . ale jeśli bym chciał wrócić . nie miał bym jak . bo zrobienie EQu jest bardzo bardzo drogę . Grałem na serwerze w 2013 roku . i wtedy aby kupić najlepszego peta trzeba było wydać 10kb . Dlatego uważam że serwer jest drogi . a nie ma jakiegoś jasnego sposobu na zarabianie na małych lvlach chyba że masz 250/255 lv

Opublikowano

Powiem tak Grałem na serwerze dość długo . ale jeśli bym chciał wrócić . nie miał bym jak . bo zrobienie EQu jest bardzo bardzo drogę . Grałem na serwerze w 2013 roku . i wtedy aby kupić najlepszego peta trzeba było wydać 10kb . Dlatego uważam że serwer jest drogi . a nie ma jakiegoś jasnego sposobu na zarabianie na małych lvlach chyba że masz 250/255 lv

Dt dzieki ktoremu w pol godziny zarabiasz do 100b to maly zarobek? Ceny sa adekwatne do zarobkow.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Virtual jest dobrym serwerem - polecam Ci grę na nim.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie polecam, jak wiadomo technik ma postać na serwerze którą gra, jest to gildia z shinsoo a on lubi sobie zrzucić jakieś bossy w nocy  <3

EOvDRHF.png

Opublikowano

Nie polecam, jak wiadomo technik ma postać na serwerze którą gra, jest to gildia z shinsoo a on lubi sobie zrzucić jakieś bossy w nocy  <3

Kolejne info z dupy.Ludzie okazujcie swoja zazdrosc w inny sposob.

 

Serwer polecam mimo tylu lat wciaz sie rozwija.

Opublikowano

Nie polecam, jak wiadomo technik ma postać na serwerze którą gra, jest to gildia z shinsoo a on lubi sobie zrzucić jakieś bossy w nocy  <3

 

Dziecino kochana, bez komentarza...... na virtualu nie ma żadnych techników sponsorów ujówmojów dzikich węży itd...

sygnatura3k.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...