Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podwójne wypakowywanie się


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam taki wieeelki problem, ponieważ launcher pobiera plik .zip a potem go wypakowywuje. Kiedyś wypakowywało normalnie, ale z błędami, a gdy to naprawiłem to rozpakowywuje mi 2 razy, za pierwszym normalnie się wypakowywuje, dopiero po tym nadchodzi prawidłowy unpack, z poleceniem next, według mnie to 100% wina modułu a to jest jego kod :

Imports System.Environment
Imports Ionic.Zip

Module SimpleUnzip
    Public Sub Unzip(ByVal ZipToUnpack As String, ByVal DirectoryToExstractTo As String)
        Dim appData As String = GetFolderPath(SpecialFolder.ApplicationData)
        Try
            Using zip As ZipFile = ZipFile.Read(ZipToUnpack)
                Launcher.ProgressBar1.Value = 0
                Launcher.ProgressBar1.Maximum = zip.Entries.Count
                Dim entry As ZipEntry
                For Each entry In zip
                    entry.Extract(DirectoryToExstractTo, ExtractExistingFileAction.OverwriteSilently)
                    Launcher.ProgressBar1.Value = Launcher.ProgressBar1.Value + 1
                    System.Threading.Thread.Sleep(50)
                Next
                Launcher.Label4.Text = "Kończenie aktualizacji..."
                MsgBox("Uruchom program ponownie.")
                Launcher.Close()
            End Using
        Catch ex1 As Exception
            Launcher.SendMessage(Launcher.ProgressBar1.Handle, 1040, 2, 0)
            MsgBox("Problem: " & ex1.ToString())
        End Try
    End Sub
End Module

to wszystko, proszę o szybką odpowiedź :)

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...