Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komunikator Głosowy [TS3] Dla Twojego Serwera !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nasza strona:

www.envits.net lub www.envits.eu

Fan page ponad 5000 likow !!!

www.facebook.com/Envits

Chcialbym Was serdecznie zaprosic do wspolpracy w projekcie ktory Tworze razem z:

www.how2play.pl

Smite gameplay PL

http://www.twitch.tv/smitegamepl

 Serwer MineCraft - Gra o Tron

http://mc-got.net

YouTube

https://www.youtube.com/user/iHayPad

Razem posiadamy Teamspeak 3 ktory wlasnie chcielismy Wam zaproponowac na zasadzie NON Profit. Jako iz posiadmy juz mozliwosci finansowe ktore pozwalaja nam sie samemu utrzymac chcielibysmy zapewnic Wam takze mozliwosci zarobkowe.
 
Aktualnie licencja NPL na TS3 zabrania korzystania z roznego rodzaju dotacji - dlatego tez posiadamy licencje AAL (300$) ktora zwalnia wszystkie strony, portale z regulaminu i daje mozliwosci zarobkowe.Co oferujemy: (czysto non profit)
 
- Dzieki Nam Wasi uzytkownicy nadal beda mieli dostep do TS jednak Wy bedziecie mogli spokojnie zarabiac przy pomocy swojej strony (bannery,reklamy itd itd.)
- posiadamy licencje AAL ktora umozliwia spokojne korzystanie z TS z mozliwoscia $$$- posiadamy Mbota ktory zautomatyzowal naszego TS'a zapewniajac profesionalne udzielanie pomocy jak i administrowanie
- oferujemy Wlasna strefe dla Was z pelnymi uprawnieniami do niej
- Wasi czlonkowie oczywiscie otrzymaja kanaly w 3 strefach ktore posiadamy: Private channels, Smite channels lub Minecraft channels ( oczywiscie mozliwosc stworzenia kolejnej strefy to nie problem)
 
co to jest mbot ?
 
program ktory ma na celu usprawic prace na TS jak i go zautomatyzowac
- zakladanie kanalow przez komende (!ch,!chs,!chm)
- automatycznie sprawdzanie dat kanalowych poprzez prowadzenie statystyk

- automatyczne kontrolowanie ilosci rang danego uzytkownika
- kontrola nicku- kontorla nazw kanalowych
- kontrola olewania ( system sprawdzajacy czy dany uzytkownik ktory wlasnie otrzymal kanal zmienil standardowe nazwy kanalow i sub kanalow na wlasne - inaczej traci kanal po 2h)
- system Poke ( po wejscu na dzial POMOC administracja TS po 7sec otrzymuje poke (user takze) ze ktos potrzebuje pomocy)

i wiele wiele innych opcji z ktorych bedziecie mogli korzystac

Maszyna postawiona w serverowni net-speak z dodatkowa ochrona DDOS (specjalnie wykupiona dodatkowo).

Dla ścisłości: Krzysiu Ogorzałek (gorzał) nie jest w moim zespole.


Kontakt GG: 1650552 lub poprzez Naszą strone

 

Jesli macie zamiar pisac durne "nie polecam" to chociaz dajcie jakis konkretny powod.

Opublikowano
Nowa Maszyna
Jako iż server w bardzo szybkim tempie się rozwija postanowiliśmy zmienić maszynę na coś lepszego i mocniejszego. Server to nasze hobby tak więc nie pozwolimy na występowanie lagów czy też ataków DDOS.

Nowa Maszyna:

Procesor 2000MHz
CPU 4 rdzenie
RAM 1536MB
Burstable RAM 3072MB
HDD 30GB
Łącze 50Mbit

Mamy nadzieje że dzięki nowej maszynie server przyciągnie jeszcze więcej użytkowników a aktualni goście będą nadal zadowoleni z Naszej pracy. 

sorka jak dla mie to epoka kamienia łupanego, a nie nowa maszyna, o łączu nie wspomne masakra

Opublikowano
Nowa Maszyna
Jako iż server w bardzo szybkim tempie się rozwija postanowiliśmy zmienić maszynę na coś lepszego i mocniejszego. Server to nasze hobby tak więc nie pozwolimy na występowanie lagów czy też ataków DDOS.

Nowa Maszyna:

Procesor 2000MHz
CPU 4 rdzenie
RAM 1536MB
Burstable RAM 3072MB
HDD 30GB
Łącze 50Mbit

Mamy nadzieje że dzięki nowej maszynie server przyciągnie jeszcze więcej użytkowników a aktualni goście będą nadal zadowoleni z Naszej pracy. 

sorka jak dla mie to epoka kamienia łupanego, a nie nowa maszyna, o łączu nie wspomne masakra

 

 do utrzymania server na 1000 osob tyle wystarczy wiec po co wiecej ??

Opublikowano

 do utrzymania server na 1000 osob tyle wystarczy wiec po co wiecej ??

ty chyba jestes jebnienty na maxa 50 mega to nie wystarczy nawet na 120 osób nawet jak ktos ci pusci pingowanie z neostrady to sraczke bedziecie mieli na serwie nie jedna osoba jak zobaczy łacze serwa bedzie miała beke z cb

Opublikowano

ty chyba jestes jebnienty na maxa 50 mega to nie wystarczy nawet na 120 osób nawet jak ktos ci pusci pingowanie z neostrady to sraczke bedziecie mieli na serwie nie jedna osoba jak zobaczy łacze serwa bedzie miała beke z cb

 

 

Powiem tak: gadasz takie glupoty ze normalnie robisz z siebie totalnego kretyna - przy ilosci 460 osob bo taki byl max na serverze, maszyna nawet nie pierdla w kierunku lagow czy tez innych rzeczy ktore piszesz.

 

Daj sobie siana bo naprawde robisz z siebie totalnego kretyna.

Opublikowano

Panie 2^UP w dupie byłeś gówno widziałeś.

A co do autora nie rozumiem piszesz że masz ponad 5k lajków a wszystkie kupione :)

logo.png

Opublikowano

Panie 2^UP w dupie byłeś gówno widziałeś.

A co do autora nie rozumiem piszesz że masz ponad 5k lajków a wszystkie kupione :)

 

 

ile naprawde jest zdobytych tego nie wiem ale kupno lajkow sprawia ze strona sie winduje do gory gdzie automatycznie jest bardziej widocza i przyciaga ludzi tak wiec sposob na reklame - ostre zagranie lecz skuteczne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...