Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dobrze Skonfigurowany OtherDrops oraz Jak zabezpieczyc ramki na spawnie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ma ktoś z was może dobrze skonfigurowany drop z stone? chodzi mi o to.

Diaxy dropią od 25 poziomu tak samo jak i emeraldy.

Działa fortuna 1,2 oraz 3

Fortuna działa na kamiennym,zelaznym,diaxówym kilofie 

Drop z stone
1.Diax
2.Emerald
3.Zelazo
4.Złoto
5. TnT
6. złote jabłka (nie koksy) żeby dropiły od 25 poziomu 

Fortuna 1 powiększa drop o 0.1%
Fortuna 2 powiększa drop o 0.3%
Fortuna 3 powiększa drop o 0.5% 

Drop z stone (procenty)

Zelazo: 2% (drop od każdego poziomu)
Złoto: 1.5% (drop od każdego poziomu)
TnT: 0.9% (drop od każdego poziomu)
Emerald (od 25poziomu): 0.6%
Diax (od 25poziomu): 0.6%
Złote Jabłko( od 25poziomu): 0.3%


Jeśli ktoś ma tak skonfigurowany to prosił bym o przysłanie link do download na PW albo skype: dawid.dera6

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak zabezpieczyć drop itemków z ramki na spawnie? ponieważ cuboid jest załozony ale jak gracz uderzy w ramke to itemek wypaduje. Czy da to zabezpieczyć WorldGuardem czy potrzeba jakiś plugin/skrypt na to ?

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...