Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbieram ekipę do gry przeglądarkowej!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! xD

Zbieram ekipę, z którą zrobię grę przeglądarkową w flashu.

Proszę o nie pisanie komentarzy typu "zlecasz robotę a podczas tego nic nie robisz" To tylko spam, uwierzcie mi. Każdy musi z siebie coś dawać, to i ja. Może zbyt wiele nie oferuję, ale od tego potrzebuję ekipy, bo mnie wsparła, a ja ich. Nie będę się podawała za jedynego twórcę gry. Gra będzie multiplayer (coś typu transformice.com )

 

Co oferuję?

Cóż, nie potrafię za wiele, ale lepiej wróbel w garści, niż gołąb na dachu. No więc:

-Umiem HTML

-Potrafię robić grafikę

No ale dobre i tyle. :)

Przykład grafiki (na szybko, o wiele lepiej mi wychodzi czasem ;) )

X9WJXOP.png

W pełni potrafię język Polski i Angielski, co też się przyda)

 

Kogo poszukuję?

- Otwarta rekrutacja

- Jak na razie zamknięta, niedługo zostanie otwarta.

- Zamknięta rekrutacja

 |Kogo?|         W jakich celach?                  | ilość poszukiwanych osób |

-Kodera (który zakoduje całą grę)                   (1, ewentualnie 2)

-Kodera (który stworzy stronę gry)                  (1, ewentualnie 2)

-Grafika (który pomoże mi robić grafikę)                     (1)

-Grafika (który stworzy reklamę gry)                (1, ewentualnie 2)  

-Dźwiękowca (który stworzy dźwięk w grze)      (1, ewentualnie 2)

-Moderatora (który będzie zabezpieczał grę przed hackerami, brzydkimi wyrażeniami, etc.) (2-3)

 

Czego wymagam?

-Znajomości Polskiego i Angielskiego... Błędy w Polskim i Angielskim = Małe dziecko = Wydalenie z ekipy

-Chęć do osiągnięcia celu

-Braku kłótni pomiędzy ekipą

-Odpowiedzialności

-Najlepiej możliwość przyjmowania wypłaty

-Doświadczenia!!!

 

Zapłata?

Dopóty gra nie będzie osiągała dużej popularności, wypłatą będzie jedynie dostęp do skryptu.

Gdy gra osiągnie dużą popularność, na naszej stronie pojawią się reklamy innych stron, za które otrzymamy pieniądze, które pod koniec miesiąca podzielimy. Jeżeli ktoś przyjmie dwa stanowiska otrzymuje dwa razy jedną wypłatę.

 

Formularze do zgłoszeń

Aby spróbować swoich sił w przyjęciu, wybierz formularz, wypełnij go i wyślij na moje PW. Niedługo powinnam dać znać, czy możesz dołączyć

 

Koder (gra)

 

Imię:
Miejsce zamieszkania:
Wiek:
Czy możesz przyjmować zapłatę pieniężną:
Czy zakodowałeś kiedyś grę: (jeżeli tak, podaj przykłady w postaci linku do gry)
Jakie języki programowania znasz:
Jakie języki (do mówienia.. xD) znasz:

 

Koder (strona)

 

Imię:
Miejsce zamieszkania:
Wiek:
Czy możesz przyjmować zapłatę pieniężną:
Czy zakodowałeś kiedyś stronę: (jeżeli tak, podaj przykłady w postaci linku)
Jakie języki programowania znasz:
Jakie języki (do mówienia.. xD) znasz:

 

Grafik (pomoc)

 

Imię:
Miejsce zamieszkania:
Wiek:
Czy możesz przyjmować zapłatę pieniężną:
Przykład grafiki:
Jakich programów graficznych używasz:
Jakie języki (do mówienia.. xD) znasz:

 

Grafik (reklama)

 

Imię:
Miejsce zamieszkania:
Wiek:
Czy możesz przyjmować zapłatę pieniężną:
Przykład bannera na stronę (dowolne wymiary):
Jakich programów graficznych używasz:
Jakie języki (do mówienia.. xD) znasz:

 

Dźwiękowiec:

 

Imię:
Miejsce zamieszkania:
Wiek:
Czy możesz przyjmować zapłatę pieniężną:
Przykład dowolnego dźwięku:

 

Moderator:

 

Imię:
Miejsce zamieszkania:
Wiek:
Czy możesz przyjmować zapłatę pieniężną:
Jak możesz uchronić stronę przed hackerami, przekleństwami, itp.:
Jakie języki (do mówienia.. xD) znasz:

 

 

I tak pod koniec

Proszę nowicjuszów o nie zgłaszanie się... Rozumiem, że zaczynacie, ale ja myśle o tej grze na poważnie, nie zrozumcie mnie źle. Chcę ją stworzyć jak najlepiej, oczywiście cudów nie oczekuję. Aha i proszę bez oszustw przy składaniu podań (gdy podajesz przykład swojej pracy, ja sprawdzam, czy nie ma jej na internecie. -.-

W postach proszę nie krytykować/oceniać mojego przykładu pracy, zachowajcie miejsca dla moich ogłoszeń dotyczących postępów w tworzeniu gry.

 

 

Zapraszam do zgłaszania się. :)

Lzb2owV.png

Sygnatura robiona przeze mnie... Nie kopiować...

Opublikowano

Wyrzuć się z ekipy:

 

 

 

Gra będzie multiplayer (coś typu transformice.com )

 

1. Brak kropki.

2. Przed nawiasem zamykającym nie stawiamy odstępu.

 

 

 

 Niedługo powinnam dać znać, czy możesz dołączyć

Brak kropki na końcu zdania.

 

 

 

W pełni potrafię język Polski i Angielski, co też się przyda)

1. Brak nawiasu otwierającego.

2. "Polski", oraz "Angielski" to przymiotniki, piszemy je małą literą.

 

 

 

nic nie robisz" To tylko spam

Brak kropki, lub nieprawidłowo wstawiona wielka litera.

 

Jak to napisałaś:

 

 

-Znajomości Polskiego i Angielskiego... Błędy w Polskim i Angielskim = Małe dziecko = Wydalenie z ekipy

 

A więc - szukasz ludzi do ekipy w której Ciebie nie ma? :)

Opublikowano

Wyrzuć się z ekipy:

 

 

1. Brak kropki.

2. Przed nawiasem zamykającym nie stawiamy odstępu.

 

Brak kropki na końcu zdania.

 

1. Brak nawiasu otwierającego.

2. "Polski", oraz "Angielski" to przymiotniki, piszemy je małą literą.

 

Brak kropki, lub nieprawidłowo wstawiona wielka litera.

 

Jak to napisałaś:

 

A więc - szukasz ludzi do ekipy w której Ciebie nie ma? :)

 

Owszem, przyznaję się do błędów, ale pisałam na szybko, a kropki/spacje są najmniej istotne, po za tym byłam zmęczona i mi się troche myliło...

A co do znajomości polskiego, chodzi mi o błędy ortograficzne pokroju: "rzerzóha jecondza hlep".

Lzb2owV.png

Sygnatura robiona przeze mnie... Nie kopiować...

Opublikowano

Jak ja coś oferuję to mam przynajmniej minimalną więdzę na temat który ludzą oferuję. W tym przypadku to Ty oferujesz "pracę" kilku programistą którzy zrobią swoją robotę na "odwalsię", kod gry będzie gówniany a ty bez wiedzy minimalnej nic nie zrobisz z tym gdyż nie potrafisz kodować, moim zdaniem przydatne osoby tutaj to.

 

 

KODER

KODER

KODER

KODER

KODER

KODER

KODER

KODER

KODER

KODER

KODER

KODER

 

KODER, Grafik

KODER, Grafik

KODER, Grafik

KODER, Grafik

 

 

KODER, Designer

KODER, Designer

KODER, Designer

KODER, Designer

KODER, Designer

KODER, Designer

 

 

 

ADMIN, MOD, KIDMOD, JUNIORMOD, SUPERVIP, VIP, GRACZ

 

WYMAGANY PROGRAMISTA JAVA ABY ZROBIĆ BARDZO ŁATWY W OBSŁUDZE SKLEP ONLINE.

Opublikowano

 

ADMIN, MOD, KIDMOD, JUNIORMOD, SUPERVIP, VIP, GRACZ

 

 

Na początku wystarczy ADMIN,MOD i przynajmniej kilku GRACZY. Nie ma co robić VIPów bez graczy :( 

Opublikowano

Mogę zająć się grafika, dodatkowo jeśli zaproponujesz mi jakąś ciekawą ofertę współpracy to zainwestuje w Twój projekt (hosting, domena, optymalizacja strony, kampania AdWords)

Opublikowano

 

Proszę nowicjuszów o nie zgłaszanie się... Rozumiem, że zaczynacie, ale ja myśle o tej grze na poważnie, nie zrozumcie mnie źle. Chcę ją stworzyć jak najlepiej, oczywiście cudów nie oczekuję. Aha i proszę bez oszustw przy składaniu podań (gdy podajesz przykład swojej pracy, ja sprawdzam, czy nie ma jej na internecie.  -.-

W postach proszę nie krytykować/oceniać mojego przykładu pracy, zachowajcie miejsca dla moich ogłoszeń dotyczących postępów w tworzeniu gry.

 

 

Czyli sama się nie wliczasz do grupy? Bo ten rysunek jest chujowy .. naucz sie rysowac beztalenciu 

cooltext533881936.gif

 

 

 

cooltext533883725.png

 

 

 

cooltext533880270.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...