Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plemiona.pl nie działający kod


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dałno nie bawiłem się w au3 ale raczej nie powinno być w kodzie błędów a nie chce działać. Wie ktoś może dlaczego? 

 

 

#include <ButtonConstants.au3>
#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <StaticConstants.au3>
#include <WindowsConstants.au3>
#include <EditConstants.au3>
#include <IE.au3>
#Region ### START Koda GUI section ### Form=
$Form1 = GUICreate("Form1", 1176, 642, 57, 119)
$Group1 = GUICtrlCreateGroup("Logowanie", 8, 478, 145, 161)
$Login = GUICtrlCreateInput("Malmir", 24, 500, 113, 21, BitOR($GUI_SS_DEFAULT_INPUT,$ES_CENTER))
$Input2 = GUICtrlCreateInput("**", 24, 530, 113, 21, BitOR($GUI_SS_DEFAULT_INPUT,$ES_CENTER,$ES_PASSWORD))
$Button1 = GUICtrlCreateButton("Save", 55, 560, 49, 17)
GUICtrlCreateGroup("", -99, -99, 1, 1)
$Input1 = GUICtrlCreateInput("Login", 32, 32, 113, 21, BitOR($GUI_SS_DEFAULT_INPUT,$ES_CENTER))
$Input2 = GUICtrlCreateInput("Hasło", 32, 64, 113, 21, BitOR($GUI_SS_DEFAULT_INPUT,$ES_CENTER,$ES_PASSWORD))
$Button1 = GUICtrlCreateButton("Save", 64, 96, 41, 17)
$oIE = _IECreateEmbedded ()
$przegladarka = GUICtrlCreateObj($oIE, 8, 8, 1153, 465)
_IENavigate($oIE, "www.plemiona.pl")
GUISetState(@SW_SHOW)
#EndRegion ### END Koda GUI section ###

While 1
$nMsg = GUIGetMsg()
Switch $nMsg
Case $GUI_EVENT_CLOSE
Exit
Case $Button1
$Input_Login = _IEGetObjById($oIE, "user")
_IEFormElementSetValue($Input_Login, GUICtrlRead($login)

EndSwitch
WEnd



 

 

Opublikowano

_IEFormElementSetValue($Input_Login, GUICtrlRead($login)

_IEFormElementSetValue($Input_Login, GUICtrlRead($login)) zapomniałeś o zamknięciu nawiasu.

 

A jeśli nie używałeś dawno to coś w stronie mogło się coś zmienić.

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano

_IEFormElementSetValue($Input_Login, GUICtrlRead($login)

_IEFormElementSetValue($Input_Login, GUICtrlRead($login)) zapomniałeś o zamknięciu nawiasu.

 

A jeśli nie używałeś dawno to coś w stronie mogło się coś zmienić.

 Bez kitu. ;P Nie zauważyłem tego ale to i tak nic nie zmienia. Co masz na myśli pisząc że mogło zmienić się coś na stronie? Id inputa jest dobre.. ale po prostu nie działa. Możliwe że strona jest w jakiś sposób zabezpieczona? 

Opublikowano

$Button1 = GUICtrlCreateButton("Save", 55, 560, 49, 17)
$Button1 = GUICtrlCreateButton("Save", 64, 96, 41, 17)
Case $Button1
$Input_Login = _IEGetObjById($oIE, "user")
_IEFormElementSetValue($Input_Login, GUICtrlRead($login)

Masz dwa buttony w tej samej zmiennej, wiec gdy klikasz pierwszy button ten który ma zmieniać nie wywołuje żadnej akcji bo ta zmienna jest ustawiona pod drugi button który nie wiem gdzie leży. Gdy zmienisz nazwe zmiennej drugiego buttona to dobrze działa.

$Button1 = GUICtrlCreateButton("Save", 55, 560, 49, 17)
$Button2 = GUICtrlCreateButton("Save", 64, 96, 41, 17)
Case $Button1
$Input_Login = _IEGetObjById($oIE, "user")
_IEFormElementSetValue($Input_Login, GUICtrlRead($login)

I już działa.

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano

$Button1 = GUICtrlCreateButton("Save", 55, 560, 49, 17)
$Button1 = GUICtrlCreateButton("Save", 64, 96, 41, 17)
Case $Button1
$Input_Login = _IEGetObjById($oIE, "user")
_IEFormElementSetValue($Input_Login, GUICtrlRead($login)

Masz dwa buttony w tej samej zmiennej, wiec gdy klikasz pierwszy button ten który ma zmieniać nie wywołuje żadnej akcji bo ta zmienna jest ustawiona pod drugi button który nie wiem gdzie leży. Gdy zmienisz nazwe zmiennej drugiego buttona to dobrze działa.

$Button1 = GUICtrlCreateButton("Save", 55, 560, 49, 17)
$Button2 = GUICtrlCreateButton("Save", 64, 96, 41, 17)
Case $Button1
$Input_Login = _IEGetObjById($oIE, "user")
_IEFormElementSetValue($Input_Login, GUICtrlRead($login)

I już działa.

 

Dobra okej, Zrobiłem tak jakby logowanie... Tak na prawdę to nie. Udało mi się kliknąć w przycisk "logowanie" ale już ni jak nie mogę kliknąć na jaki świat chce się zalogować. Przekierowywanie na stroną świata nie działa bo wywala że sesja wygasła. wie ktoś może jak kliknąc w coś takiego? 

 

 

<a href="#" onclick="return Index.submit_login('server_pl82');">
				<span class="world_button_active">Świat 82</span>
			</a>
Opublikowano

_IELinkClickByText() ?

Cytat

That is not dead which can eternal lie. And with strange aeons even death may die.

 

Opublikowano

Myślisz ze nie próbowałem? ;) To jest js czy coś w ten deseń i _ielinkclickbytext() nie działa. Nie da się jakoś kliknąć używając do tego onclick?

 

Edit. Zrobiłem. ;) cls

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...