Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak włączyć BoLa kiedy serwery padły.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trochę dużo osób się ciągle o to pyta, tak więc zaczynam. 

 

BoLa nie możecie uruchomić z prostego powodu, ale twórcy przeprowadzają update albo nastąpił atak DDoS na serwery BoLoweskie.

Jeżeli pojawia Wam się error: Failed to download to mam krótką solucje jak możecie odpalić BoLa w inny sposób.

 

1. Ściągnij ostatnią wersję Bol.dll z odpowiedniego źrodła.
Tutaj wersja z 9 kwietnia:x

2. Skopiuj Bol.dll do głównego katalogu BoLa.

3. Ściągnij obojętnie jaki dll injector. Poniżej link znalezionego w Google. Jeżeli wystąpi jakikolwiek Bugsplat czy inny error to ściągnij inny injector, zanim zagracie rankeda to polecam przetestować customa!

 

Link do injectorax

4. Otwórz injector, dodaj BoL.dll do 'inject', wtedy odpal gre.
Kiedy gra Ci się załaduje wybierz z listy procesów :"League of Legends.exe".


5. Kliknij inject!

Jeżeli Ci się udało to zobaczysz odpowiednie do tego wiadomości. <3
 

 

Opublikowano

Pusty to Ty masz chyba łeb ;), nie wprowadzaj innych w błąd.

XDDDDD

nawet nei wiesz jak dziala te .dll typek

wysłałeś ludziom puste .dll co z tego ze maja wlasne na kompie. xD

IQpyWN8.png

Opublikowano

injectuje normalnie próbowałem podczas ładowania bohaterów i w grze ale nic nie działa. zrobiłem tak jak w poradniku

 

Ma ktoś jakiś inny sposób aby odpalić bola ?

sygnatura3.png
Opublikowano

Nw czy te twoje .dll mi pomogla ale bol zaczol dzialac ;x

Albo moze poprostu bol juz jest on.

@EDIT

Jednak to nie twoje .dll pomoglo bola wlaczyli ;x

A wlasnie te .dll jest puste...

Opublikowano

Jeżeli pobiera Wam się puste to ściągnijcie z innego źrodła to jest tylko przykładowe, ja bynajmniej rano sobie odpaliłem.

Opublikowano

BoL już działa prawidłowo, aczkolwiek ten sposób działa i działać będzie. Ja podałem wersję z 9 kwietnia, która u mnie działała i nie jest pusta, podałem tylko opis co po kolei trzeba zrobić, a jak ktoś jest tak tępy że sam sobie powiedzmy wersji z 11 kwietnia nie może sobie znaleźć to nie mój problem.

 

Pozdro dla kumatych

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...