Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pokemaniac.pl // POKEMON TROZEI // START 17.04 // POWRÓT LEGENDY


Sharp # Team

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tibia-logo-artwork-top.png


 


 


 


 


SERVER POWRACA ZA KILKA DNI 1-2 maja poprawiamy aktualnie silnik czekajac na nowy hosting dedykowany!


 


 


 


 


 


 


Wielki Powrot WWW.POKEMANIAC.PL


POKEMON TROZEI


 


 


Po dlugiej przerwie i ulepszaniu naszego silnika wracamy na polska scene OTS


Nasz serwer w okresach swojej swietnosci cieszyl sie najwieksza liczba graczy posrod polskij serwerow ots i dziala nie przerwanie od 4 lat!


 


Oto wiele nowosci ktore mozecie zobaczy juz niebawem na naszym serwerze!


 


 


- Ponad 450 roznych pokemonow wliczajac w to SHINY i Pokemony Specialne


- Podstawowe systemy Jak : Latanie plywanie TV Jazda na Pokemonach ITP


- Darmowy DACC z mozliwoscia Kupna VIP


- KLANY ! WSZYSTKIE KLANY POSIADAJA 5 RANG DOKLADNIE JAK NA PXG


- ADDONY POKEMONOW


- Held Item itemki zwiekszajace sile waszego pokemona


- Wiele questow ich liczba jest ogromna


 


OGROMNA MAPA I WIELE WIELE WIECEJ


 


 


 


SCREENY DODAMY NIEBAWEM



WWW.POKEMANIAC.PL

Opublikowano

No wszystko fajnie, wbilem, pogralem z pol godzinki, i serw off, strona nie dziala a ni nic.

Co sie stalo, ddos? 

Opublikowano

Problemy z hostingiem juz 2 raz dysk wymieniali….

 

 

Server wystartuje ponownie za 2-3 dni czekamy na nowy hosting dedykowany u zaprzyjaźnionej firmy.

 

 

Pozdrawiamy.

Opublikowano

Też bym w to chętnie pograł ale nie podoba mi się , że bd musieli grać z anglikami... Pewnie i tak bd ich mało ale zawsze jeśli jest po angielsku wbiją się brazole itd :(

Natomiast chętnie bym pograł :) Dawne czasy kiedy Aerodactyl to był największy koks a Lucario ubijał wszystko :) Lub kiedy łapało się politoeda i godzinami na wodzie siedziało :) Nie trzeba było klikać m1 m2 :) To były największe czasy świetności tej Poketibii

Opublikowano

@up pamiętam to i jeszcze wcześniej pare lat temu kiedy na serwerze brazylijskim czekałeś 4h żeby wejść do gry a potem rodzice mówili ci że masz iść spać.

Ale co do politeoda i lucario to się z tobą zgadzam.

Pamiętam jeszcze jak z kolegami w 10 na aerodactyla chodziliśmy a każdy grał w to przynajmniej 6 miechów.

 

A co do serwa kiedy będzie bo 3 maj a serwa ni ma.

Opublikowano

Ten silnik jest w sieci, więc nie dziwie się że go znaleźliscie..

A co do serwer'a, to zapewne tylko dla kasy.. Bo jak byście Chcieli to już DAWNO mogliście wystartować... 

 Odezwał się ten co nie robi ots'ów dla kasy ... hahah

Hipokryta i śmieć.

Pozdrawiam.

Opublikowano

@up przyznaje ci rację.          

 

 

 

 

 DjShizzer oszust kurwa możesz wypierdalać i odpierdolić się od spoko OTS bo twoje to jedynie żałosne gówno robione jedynie z myślą o kasie!!!

 

 

A tak apropo serwa czemu usuwacie m1 , m2...  wcześnijszy post mój i kolegi opisywał tylko jak było kiedyś ale trzeba iść z duchem czasu(:v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...