Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zając Wielkanocny na serwer metin2 ! Full Tekstury !


Astera2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie dawno otrzymalem tekstury zająca wiec postanowilem zrobic temat aby kazdy mogl pobrac .

Moze komus sie przyda.


SS


Zaj.C4.85c_Wielkanocny.jpg



Download


Zippy

http://www29.zippyshare.com/v/10983530/file.html

Mega.co.nz

https://mega.co.nz/#!0BQ3RDSS!7UnDLfAzz4QoXII0DwjszxPirwjJxdfKNfzRjsLxMrw

Skan

 https://www.virustotal.com/pl/file/d17f5287255c3d930d6b7596b5f3a555eca7dda9ff57f2cce09d7095479fc660/analysis/1397659387/

Daj chociaż tego LIKE  ^_^ 

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

Czekaj czekaj. Przed chwilą założyłeś temat, żeby ktoś Ci je wysłał więc to zrobiłem. Teraz nagle zakładasz taki temat? Do tego prywatna wiadomość w której prosisz o cały folder(czyt. modele etc.). To chyba jakieś jaja :|

 

@edit

do tego jest to mój skan, link do pobrania się nie zgadza, a wszystko z tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/1187259-zajaczek-wielkanocny/?p=10158628

 

umarł

Opublikowano

Czekaj czekaj. Przed chwilą założyłeś temat, żeby ktoś Ci je wysłał więc to zrobiłem. Teraz nagle zakładasz taki temat? Do tego prywatna wiadomość w której prosisz o cały folder(czyt. modele etc.). To chyba jakieś jaja :|

To nie jaja to mpc forum :)

Opublikowano

Czekaj czekaj. Przed chwilą założyłeś temat, żeby ktoś Ci je wysłał więc to zrobiłem. Teraz nagle zakładasz taki temat? Do tego prywatna wiadomość w której prosisz o cały folder(czyt. modele etc.). To chyba jakieś jaja :|

No jak dostałem od Ciebie to postanowiłem udostępnic , nic nie mowiles ze zbaraniasz , a i podeslij full to dodam do tematu.

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...