Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry podobnej do Elsword, ChronoBlade, KingsRoad


TraV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko!


 


Tak jak w temacie.


Szukam gry podobnej do tych wymienionych ;)


 


Elsword mi się nie podoba bo nie można nic osiągnąć nei wykupująć slotów na skile...


 


ChronoBlade jest strasznie mało rozbudowana i  mało ludzi gra.


Czasami na pvp na przeciwnika czekałem po 5-10 min ;!


 


 


Tak więc co polecacie?


I najlepiej żeby była po polsku.


I nie podawajcie gier z grafiką kwadratową.


Czyli nic w stylu mine craft.


Opublikowano

Może Grand Chase? Można powiedzieć, że jest to pradziadek Elsword. Bardzo dużo podobieństw, aczkolwiek ma bardzo słabą grafikę. Mogę Ci też śmiało polecić Dragonicę, ale tylko prywatne serwery. Ma naprawdę przyjemną dla oka grafikę i na pewno nie będziesz się przy niej nudzić. W razie pytań możesz napisać na priv.

1389652693-U623174.png

Opublikowano

Może Grand Chase? Można powiedzieć, że jest to pradziadek Elsword. Bardzo dużo podobieństw, aczkolwiek ma bardzo słabą grafikę. Mogę Ci też śmiało polecić Dragonicę, ale tylko prywatne serwery. Ma naprawdę przyjemną dla oka grafikę i na pewno nie będziesz się przy niej nudzić. W razie pytań możesz napisać na priv.

 

W Grant Chase z Yt widzę też 4 sloty na skile i tyle ;]

Pewnie to samo co Elsword że reszta slotów na skile płatna ;D

Ale to i tak nie wbije bo grafa mi się troszkę nie podoba.

 

Sprawdzę Dragonica. Tylko jak byś mógł napisać jakiś priv co działa i stronkę do niego ;)

O i właśnie! Gra jest po jedynie po angielsku? Czy po Polsku też ;] ?

 

 

Ojcem Elsworld jest MapleStory, też warto zagrać.

Jeszcze proponuje Wind Slayer.

 

KingsRoad to "brat" Drakensang Online.

 

MapleStory :D NIe jestem fanem zabijania króliczków i drobiu :D hehe

Nie podoba mi się ;)

 

WindSlayer za cienka grafa ;d

 

Drakensang :D O w to grałem fajne! , ale szukam coś co zagram z bratem,

a na kompie stacionarnym niema pixel shader 3.0 tylko 1.4 i nie pójdzie xD A samemu nudno się gra ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...