Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam bota na zdobywanie części i kasy


SkyNet92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Szukam Bota bo zdobywania części/kasy

 

Zostawiłem wiadomość w jednym z waszych starych tematów ale nie wiem czy zostanie tam to odczytane więc piszę z nadzieją iż ten temat zostanie zatwierdzony.

 

Dla ścisłości mam dość jak połowa serwera zbiera części/umiejętności 3/4 gwiazdkowe też tak chce.

 

Mogę prosić i pomoc.

 

Jakiegoś działającego bota + dokładną instrukcję jak dla idioty najlepiej obrazkową.

 

Dodam że mam win7 bo nie wiem czy to ma jakieś znaczenie w tych sprawach.

Opublikowano

Możesz też skorzystać ze "starszych" botów i ograniczyć prawdopodobieństwo blokady konta do minimum ;) Jedynym ich minusem jest to, że nie zdobywają części prof/ultra, bo działają na pościgach.

http://www.mpcforum.pl/topic/1064675-141013-pursuit-bot/

lub

http://www.mpcforum.pl/topic/964267-061113-flpr-bot/

HB5fLf7.png

Opublikowano

Gdzieś był jakiś temat na grę na 2 konta do pościgów The Volume ten twój tez tak działa.

Chciałem to robić że tak powiem sam bez udziału osób trzecich.

Czyli włączę bota grę a sam oglądam film w telewizji.

Opublikowano

Wyżej wymienione boty tak właśnie działają (nie musisz przy nich siedzieć, wszystko dzieje się "samo" automatycznie) :P

Jeśli chodzi o grę na dwa okna to do ucieczek:

http://www.mpcforum.pl/topic/777645-091113-gpwa-bot-v33/

Pościgi na dwa okna? Pościgi są dla jednego gracza, więc jeśli chcesz, aby bot działał na dwóch kontach, musisz uruchomić dwa okna gry (jedno tradycyjnie, drugie za pomocą launchera od darkteam - udostępniony w temacie z GPWA botem), a następnie na każdym z nich uruchomić Pursuit Bot'a.

HB5fLf7.png

Opublikowano

O właśnie chodzi mi o ucieczki przepraszam za pomyłkę.

Tak może trochę cię pomęczę pobrałem tą aktualizację z 5 stycznia  wersję 3,6 ale pisze mi że mam ją zaktualizować z oficjalnej strony jak wybieram wersję 4,5 to przekierowuje mnie na jakąś rosyjską stronę i tu się gubię co i jak tam jest.

 

Można prosić o tą nową wersję na jakiś polki/angielski serwer będę wdzięczny.

 

Jeszcze raz przepraszam za problemy. 

Opublikowano

O właśnie chodzi mi o ucieczki przepraszam za pomyłkę.

Tak może trochę cię pomęczę pobrałem tą aktualizację z 5 stycznia  wersję 3,6 ale pisze mi że mam ją zaktualizować z oficjalnej strony jak wybieram wersję 4,5 to przekierowuje mnie na jakąś rosyjską stronę i tu się gubię co i jak tam jest.

 

Można prosić o tą nową wersję na jakiś polki/angielski serwer będę wdzięczny.

 

Jeszcze raz przepraszam za problemy. 

To żaden problem ;)

Aktualizacja v4,5:

http://www54.zippyshare.com/v/64346995/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/6cd4539ece27b90cd50d33c20772d08934efac6477d5ea000e36fb3ee703d830/analysis/1397729203/

HB5fLf7.png

Opublikowano

Ok dzięki teraz już nie prosi o aktualizację teraz trzeba tylko porządnie przestudiować co i jak bo z tym będzie największy problem.

 

Jeszcze raz dzięki.

Czy w razie pojawienie się nowszych wersji możesz zmieniać je w głównym temacie na pierwszej stronie co podałeś mi linka ułatwi mi to życie jak bym sobie z tym poradził.

 

Dzięki.

Opublikowano

Ok dzięki teraz już nie prosi o aktualizację teraz trzeba tylko porządnie przestudiować co i jak bo z tym będzie największy problem.

 

Jeszcze raz dzięki.

Czy w razie pojawienie się nowszych wersji możesz zmieniać je w głównym temacie na pierwszej stronie co podałeś mi linka ułatwi mi to życie jak bym sobie z tym poradził.

 

Dzięki.

Tak, będę w miarę możliwości umieszczał aktualne wersje cheata ;)

Jak byś miał jakieś problemy z konfiguracją to napisz do mnie na PW lub zapytaj w temacie z GPWA :)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Ok dzięki dzisiaj coś próbowałem zrobił jedną rundę i się wyłączył zobaczę jutro może coś źle wpisałem jak coś będę pisał PW będzie mniej spamu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...