Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze filmy na przestrzenia lat waszym zdaniem


michalbtm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam ochote na dobre kino akcji / horror /thriller  wiec pytam sie was jakie 3 (podkreslam 3 )filmy wami az wstrzasnely swoją oryginalnoscia lub jakoscia wykonania oczywiscie w pozytywnym sensie  wiem ze bylo duzo takich tematow i dalej ebdzie ich duzo bo co chwiel wychodzi cos nowego a przy okazji podziele sie moim zdaniem :D 

Scarface - Ta historia mnie powaliła

Noc pustki -  Fabuła + ładne wykonanie

Psy- nie ze wzgledu na przeklenstwa itp tylko na charyzme Boguśa jaką zaprezentowałw tym dziele

aa i prosil bym abyscie nei dublowali filmow innych uzytkownikow jesli widzicie ze  pojawila sie juz wasza propozycja to pomyslcie nad innąopcją proszę :) pozdrawiam.mbtm 

1377531174_U173186.jpg

Opublikowano

  • Incepcja - Bo interesuję się tematyką snów (LD itp.)

Powrót do Przyszłości - Trochę stary, ale dla fanów Sci-Fi bardzo dobry

Harry Potter - Bo również lubię klimaty Fantasy.

Opublikowano

Bardzo ciekawy temat :) A więc żeby nie powtarzać napiszę:

- 3 metry nad niebem/ 2 część Tylko Ciebie chcę ( romantiko )

- 300/ 300 początek imperium ( o Sparcie )

- G.I. Joe - po prostu mega film , 2 części :)

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Bikerboyz - Znowu nielegalne wyścigi, tyle że na motorach. Jakaś odskocznia po Szybkich i Wściekłych.

 

Władca Pierścieni: Dwie Wieże - Według mnie, Dwie Wieże są o wiele lepsze jeśli chodzi o bitwy niż Powrót Króla. Helmowy Jar ftw!

 

Wróg u bram - Chyba wiadomo, skąd czerpano inspiracje na pierwsze misje Rosjan w pierwszym CoD? Zaitsev ftw, best sniper ever w filmach!

 

Polowanie na Czarownicę - Not bad, mnie się podobało nawet.

Opublikowano

Milczenie owiec - klasyk z gatunku horror/thriller

Sęp - polski film bardzo ciekawa fabula i zaskakujacy koniec (jeden z lepszych pl filmow)

Movie43 - najbardziej popierdolona komedia jaka widziałem, twórców jackass !

Opublikowano

Boże... Zawsze jak widzę tematy o filmach na MPC to mi oczy krwawią, nikt nie docenia już dobrego kina, wszyscy tępo idą za blockbusterami typu szybcy i wściekli itp...

 

Moje top 3 ostatnich lat?

 

-Nietykalni - Francuska, niezwykle inteligentna i przezabawna komedia.

-Wilk z Wall Street - Dicaprio, tylko tyle trzeba mówić.

-I nieco starsze ex aequo Fight club i Leon zawodowiec.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Boże... Zawsze jak widzę tematy o filmach na MPC to mi oczy krwawią, nikt nie docenia już dobrego kina, wszyscy tępo idą za blockbusterami typu szybcy i wściekli itp...

 

Moje top 3 ostatnich lat?

 

-Nietykalni - Francuska, niezwykle inteligentna i przezabawna komedia.

-Wilk z Wall Street - Dicaprio, tylko tyle trzeba mówić.

-I nieco starsze ex aequo Fight club i Leon zawodowiec.

n oz tym sie zgodze w 100 % kilka czesci juz sie rozbiajaj w kółko o tym samym  fabuła na poziomie mario brosa 

1377531174_U173186.jpg

Opublikowano

Powrót do Przyszłości (wsz. części) - klasyk, chyba nie musze tłumaczyć

Czas serferów - zajebista komedia a do tego polska

Hooligans (również wszystkie części) - zajebisty klimat, dobrzy aktorzy, dobrze dopasowana fabuła

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Always lub inaczej O-jik Geu-dae-man - wyciskacz łez

Sekretne okno - uwielbiam takie filmy i do tego Johnny Depp

Siła spokoju - mój ulubiony film :)

VNp6c2U.png

Opublikowano

Jaś Mel czru story forewehr. Jebay dotnoł reaktora jondrowego i mu ujebało wszystkie kończyny, puźniej jebał się na śniegu z łojcem asz w końcu końcuw został prezesem firmy

Opublikowano

Władca Pierścieni - wszystkie części

Zielona Mila

Nieustraszony / Fearless

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...