Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPC Forum 19-20.04.14r.


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nfsw%2525202013-05-05%25252019-31-19-79.

 

69495501.png

Zapraszam wszystkich kierowców na zlot organizowany przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 19-20.04.2014r. (sobota i niedziela)

Godzina: 1900

Serwer: APEX - EU

Samochód: Dowolny

 

 

planimprezy.png

1. Spotykamy się na miejscówce MRT:

http://mpcrt.kao.pl/miejsce-spotkan/

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

 

 

4. Sesja zdjęciowa.

 

 

5. Wyścigi kierowców "derby":

- 2 wyścigi w klasie E

- 2 wyścigi w klasie D

- 2 wyścigi w klasie C

- 3 wyścigi w klasie B

- 4 wyścigi w klasie A

- 2 wyścigi w klasie S

 

 

6. Zakończenie imprezy.

 

 

Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:

 

Serwer: ts3.hybridagaming.pl

 

Kanały VIP: VIP.1

 

SubKanał: Gramy w NFS World APEX-EU

 

 

 

 

Osoby spoza MPC RT mile widziane.

 

 

 

 

 

i74k.png

Na zlocie będzie konkurs na najładniejsze malowanie samochodu.

Tematyka: Wielkanoc.

 

Nagroda: 4x 10 Lubię to.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Słaba nagroda ,mogę sobie zmienić na proxy i zrobić 4 konta i dać lubię to ,następnie znowu zmienić na proxy >.< lub znajomi mogą mi dawać jak poproszę xD.

 

Może wbiję >.< dawno w nfs nie grałem.

Nagroda jest symboliczna ;)

Zapraszamy.

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...