Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry na gorszy komputer - Istnieje taka?


TraV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


Tak jak w temacie szukam gry na starszy komputer ;)


 


Karta grafy z 64 mb ;)


Osobiście mam 124 mb ale i tak wszystkie gry z minimalnymi z grafą 124 mb mi zacinają...


 


Ram: 1,2 Gb


 


Procesor: 2.6


 


 


 


Chce zagrać w jakąś gre z bratem.


Na tym kompie działa więcej gier.


Ale z stacionarnym lipa.


 


- W grze powinniśmy wbijać lvl,


-Tworzyć / wybierać postać,


-Może być 2D , 3D.


-Robimy eq i expimy.


 


 


Nie podawajcie:


-Diablo2,


-Metin2,


-Allods Online,


-Aion,


-Last Chaos,


-Shayia,


-Cabal


I podobnych gier , bo mi one nie działają...


Może działają ale tną że gra jest nieprzyjemna...


Z wyjątkiem diablo. Działa fajnie ale nudno się robi na większych lvl.


 


Metin2 nie tnie ale jest posrany.


Po 4 latach się znudził...


Trzymać all day spacje.. 0 gry


0 przyjemności .


 


 


Tak więc macie jakieś propozycje?


 


O i nie wymieniajcie gier typu:


-Tibia,


-Margonem,


 


I inne z takim widokiem i tak posraną kwadratową grafiką :D


 


Grałem w Elsword


Gra fajna. Lecz żeby coś w niej osiągnąć trzeba wykupić pasek skili.


Bo na tych 4 slotach się nic nie mieści. A ja nie wydaje kasy na gry...


I po tym jak otworzyli ten otwarty świat gdzie wszyscy gracze się widzą i nawalają mobki


gra zaczeła mi zacinać na tych mapkach xD


 


 


Istnieje taka gra?


Pixel Shader nie może też przekroczyć 1.4 :D


Bo grafa na tamtym kompie to Radeon 9200.


Ale tną gry nawet te co spełniają wymagania.


Opublikowano

Trudno coś znaleźć, ale myślę, że najfajniejszą grą będzie zagranie z bratem w Gothic Multiplayer.

 

Stary! Coś takiego istnieje??? wow

Odrazu szukam ;) Gothic I , II NK wymiata! III też fajna ale na tamtym kompie już nie śmigała :D

 

Thx ;)

 

Edit. Szukam drugi dzień i nie mogę znaleść żadnego multiplayer ;D

Jest na http://gothic-multiplayer.com/pl/ niby ale pobrałem Gothic II NK pobrałem z tej strony multiplayer.

I jak klikam ikonke multiplayer to pojawia się główna strona https://gothic-multiplayer.com/pl/component/users/?view=login

Zaloguje się i nic. Niemam pojęcia czy to wogóle działa ;D

 

Metin2 xD

 

Ahh....

 

#up chyba napisał by nie podawać metin 2 a tak poza tym Nostale Terraria Runescape

 

Zobacze Nostale ale Terraria Runescape już mi się nie podoba ;D

 

 

 

Czekam na kolejne propozycję ;)

Opublikowano

Jeśli zadowoli cie gra z samym bratem polecam sacred 1. Co do up nie polecam gothica multiplayer bo z gothica to ma tylko wyglad.. Zero misji, fabuly itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...