Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Dobrego dedyka! [wynagradzam lajkami]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam strony która oferuje DOBRE DEDYKI.

 

8 GB RAMU minimum + Szybkie dyski (swap :3)

 

I jakiś dobry procesor :c

 

Chce żeby taki dedyk uciągnął do 250 graczy +/-

Opublikowano

Polecam lvlup.pro.

Maszyny do 10gb i dobry procesor.

Tu masz oferty:

 

https://lvlup.pro/oferta/hosting-minecraft

Napisałem wyraźnie DEDYK

 

 

 

 

Sprint Data Center - bardzo dobre i szybkie maszyny.

https://www.sprintdatacenter.pl/

Też nad tym myślę 

 

sored.pl
mintshost.pl

Nie jestem do nich przekonany!

 

Wniosek:

 

Opłaca się z SprintDataCenter kupić dedyka Eco 1?

https://www.sprintdatacenter.pl/82/serwer-eco-2
Opublikowano

No to ja polecę :

http::/minerack.org

Ceny dobre, parametry mega.

 

Za 99$ (300 zł)

2 x AMD opteron 6 core 1.8GHz
48GB RAM
2 x 250GB HDD
1Gbps port
DDoS protection
Opublikowano

Dziękuje za pomoc!

 

Wybrałem SprintDataCenter nad którym się już zastanawiałem ;)!

 

Wszyscy którzy pomogli dostali lajki :3

 

//Temat do zamknięcia

Opublikowano

Nie polecaj tego gówna ovh, nie dość że lokalizacje poza polską to jeszcze co chwila RANDOMOWO zmniejszają przepustowość łącza bez żadnych wyjaśnień ani nic.

 

@topic

 

Sprint Data Center wygląda najlepiej.

Myślę że lokalizacja nie ma większego znaczenia przy serwerach minecraft, co do przepustowości łącza - nie miałem takich problemów, aczkolwiek możliwe że wpływa na nią działanie ich firewalla.

Opublikowano

Nie bierz tylko nic z linii ECO, kupiłem kiedyś i pożałowałem. Najlepiej SOS. 20 zł wincej, ale za to nie ma takich ch**owych lagów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...