Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nexoria.pl - Twój wymarzony serwer !


Dymot0

Czy zagrasz na serwerze Nexoria.pl?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze Nexoria.pl?

    • Tak.
      8
    • Nie.
      2
  2. 2. Chcecie BS 5 slotowy w Cliencie.

    • Tak.
      7
    • Nie.
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Serwer Asfena ;-)

 

Nic więcej nie trzeba dodawać.

Ps report za multikonto

 

Sorry panie Bogdanie, lecz nie jest to Multikonto Nexor mnie prosił abym udostępnił zapowiedź serwera, gdyż jego konto zostało zablokowane za reklamy gdzie to zostało już wyjaśnione.

 

Opublikowano

Sorry panie Bogdanie, lecz nie jest to Multikonto Nexor mnie prosił abym udostępnił zapowiedź serwera, gdyż jego konto zostało zablokowane za reklamy gdzie to zostało już wyjaśnione.

A no chyba że tak ;-)

Ale to i tak nie zmienia faktu że to serwer asfena  :rolleyes:

 

Kretovsky jest sponsorem więc też ciekawie

Opublikowano

Beta serwera odbędzie się w Wtorek o godzinie 19:00.


Client serwera będzie dostępny w Wtorek z rana na 3 hostingach.


Jeżeli jesteś YouTuberem nie ważny czy mały czy duży, napisz zawszę przyda się jakaś reklama.


Strona wraz z Rejestracją również będą dostępne w Wtoreczek.


 


Zapraszamy was również na TeamSpeak3 strefa Nexoria.pl u góry:


 


IP: xxx


 


Jeżeli ktoś dobrze wspominał Therisa, są podobne klimaty na Nexoria.pl ;)


 


Chcesz być na bieżąco, chcesz wygrać SM za mini konkursy? Wbij na naszego FanPage i polub go:



https://www.facebook.com/Nexoriapls

Opublikowano

Grafika przypadła mi do gustu,zbroje pierwsza klasa.

Serwer ogólnie mi się spodobał.

 

W ile wbije 100 lvl?

 

Rekrutacja ON?

100 poziom myślę, że w 1-2 H.

 

Rekrutacja jest zamknięta.

 

Zapraszamy na FanPage jak i TeamSpeak3, oraz do zadawania pytań/propozycji oraz do Ankiety co do BS.

Opublikowano

A no chyba że tak ;-)

Ale to i tak nie zmienia faktu że to serwer asfena  :rolleyes:

 

Kretovsky jest sponsorem więc też ciekawie

Wyjdz hejcie stąd bo nikomu nie chce sie czytac twoich marnych wypocin. 

Nic nie osiągnałeś i nie osiągniesz w tej swojej marnej " Karierze youtubera " to zadowalaj sie chociaż hejtami xD

 

 

Na serverze zagram.. :]

Kiedy bedzie w koncu uzupelniona cała prezentacja.. ?

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Wyjdz hejcie stąd bo nikomu nie chce sie czytac twoich marnych wypocin. 

Nic nie osiągnałeś i nie osiągniesz w tej swojej marnej " Karierze youtubera " to zadowalaj sie chociaż hejtami xD

 

 

Na serverze zagram.. :]

Kiedy bedzie w koncu uzupelniona cała prezentacja.. ?

Cała prezentacja będzie uzupełniona do jutra do wieczorka. :)

Opublikowano

A jest możliwość podesłania tutaj systemu ulepszeń dla szamana? :]

Nie zbyt, gdyż jeszcze nie jest on obrobiony do jutra zobaczycie w całości prezentację.

Opublikowano

No trudno , ciekawi mnie to.. :]

 

//  Jutro na 100 % będzie beta ? 

O której client ?

Tak 100%, client będzie o 15 na 2 hostingach.

Strona będzie dziś w nocy już z rejestracją.

Opublikowano

To wszystko będzie w tę środę?

Beta odbędzie się jutro o godzinie 18-19, start oficjalny odbędzie się w piątek między 18-20. :)

Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie 

 

Reklamy już są wykupowane więc zapraszam

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Polecam, H@ jest bogaty i nie żałuje hajsów.  :P W środę będzie prezentacja w 100%. 

Zagram ponieważ serwer wydaje mi się dosyć ciekawy.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Strony, forum kiedy można się spodziewać? :)

Wszystko jest napisane czytać jeszcze raz czytać dokładnie.

 

Strona będzie dostępna od jutra od 15:00, lecz forum będzie do Czwartku gotowe. ;)

Opublikowano

Wszystko jest napisane czytać jeszcze raz czytać dokładnie.

 

Strona będzie dostępna od jutra od 15:00, lecz forum będzie do Czwartku gotowe. ;)

Wybacz pytam bo już w zeszłym tygodniu jakiś serwer miał mieć forum do czwartku a tu poniedziałek i brak. Ale widocznie to nie wy ;)

 

Powodzenia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...