Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Usunięcie błędu z pokazywaniem czasu ładowania umiejętności w oknie postaci


Isair

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, czasem denerwują mnie proste rzeczy jedną z nich  jest właśnie sytuacja opisania w temacie, chyba każdy kto ma ten problem wie o co chodzi, Skill w oknie postaci po chwili "traci" efekt  odczekiwania na kolejne użycie. 

 

fix:

 

Otwieramy uicharakter.py znajdujące się w root.

 

szukamy :

					if skill.CanUseSkill(skillIndex):
						skillPage.SetCoverButton(realSlotIndex)

			skillPage.RefreshSlot()

 i wklejamy pod tym to 

			(coolTime, elapsedTime) = player.GetSkillCoolTime(skillIndex)
			skillPage.SetSlotCoolTime(realSlotIndex, coolTime, elapsedTime)	

 żeby wyglądało to tak:

 

Beztytuup_exwhrax.png

 

 

 

 

aFMA3pg.png

Opublikowano

No przyda się.

Łap plusika.

 

P.S Inkscape jest, to zaraz będzie, że on to wiedział i słabe :D.

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

Sorki,że spamie,ale nie wiem o co w tym chodzi :P

po użyciu skila masz czas ładowania, który musisz odczekać aby ponowanie użyć skila gdy masz skila na pasku tzw "taskbar" widzisz czas  ładowania lecz  w oknie postaci już nie ( w większości klientów) to samo tyczy się umiejętności typu czarowane ostrze,

 

Te 2 linijki to poprawiają

aFMA3pg.png

Opublikowano

po użyciu skila masz czas ładowania, który musisz odczekać aby ponowanie użyć skila gdy masz skila na pasku tzw "taskbar" widzisz czas  ładowania lecz  w oknie postaci już nie ( w większości klientów) to samo tyczy się umiejętności typo czarowane ostrze,

 

Te 2 linijki to poprawiają

To u mnie dziala super,więc nie musze :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...