Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gry MMO na mój sprzęt


Majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój sprzęt nie powala :

* Karta graficzna:   ATI Radeon X1200 Series (Microsoft Corporation - WDDM)

* Procesor:   AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4400+

* RAM:  2GB ( dostępne ~~ 1.5 GB )

 

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Sprzęt to jedna a gra to drugie. Chodzi mi o to jakiej gry poszukujesz jeżeli coś na swoje parametry to łap :

 

Neverwinter - ciekawa gra trochę mocno P2W, ale ujdzie

C9 - Po Polsku fajne PvP, ale za to ograniczony świat

Tera - na słabych powinna ci iść, ale za to masz piękną grafikę, wielki świat i dobry system non-target.

Aion - Od nie dawna po Polsku nastawiona na PvP gildie itp.

 

i tu jeszcze kilka do popatrzenia :

RIFT

Dragon Nest

Shaiya

Age of Conan

 

Jak powiesz o co dokładnie ci chodzi to podam więcej tytułów

837371446280124127260.png
Opublikowano

Proponuje Elsword, RappelZ, Mu Online i Drakensang.

 

Sprzęt to jedna a gra to drugie. Chodzi mi o to jakiej gry poszukujesz jeżeli coś na swoje parametry to łap :

 

Neverwinter - ciekawa gra trochę mocno P2W, ale ujdzie

C9 - Po Polsku fajne PvP, ale za to ograniczony świat

Tera - na słabych powinna ci iść, ale za to masz piękną grafikę, wielki świat i dobry system non-target.

Aion - Od nie dawna po Polsku nastawiona na PvP gildie itp.

 

i tu jeszcze kilka do popatrzenia :

RIFT

Dragon Nest

Shaiya

Age of Conan

 

Jak powiesz o co dokładnie ci chodzi to podam więcej tytułów

Tytuły które wymieniałeś to autor tematu nie uruchomi na swoim sprzęcie.

Opublikowano

W Neverwinter grałem i wszystko pięknie, ładnie ale sporo bugów od mojej karty graficznej ( kolory ścian, ognisk itd. zmienione ; ( )

Jeśli mówicie że C9 mi zadziała to się skuszę bo bardzo mi się podobała, ale myślałem że z takimi skillami itd nie wypali na moim gratku :D

 Dzieki za odpowiedzi ! : )

592041432922042226939.jpeg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Zobacz grę Flyff jeżeli nie odstrasza cię cukierkowa grafika :) 

 

(Poszukuję osoby do wspólnej gry, pw jeżeli jesteś zainteresowany)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...