Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Skrypt na kolorowe pisanie na chacie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym zapytać, czy zna ktoś skrypt na kolorowe pisanie na chacie ?Chodzi mi tylko o Administratora, bo nie mam Group Manager, a nie chce mi się za każdym razem pisać np. &cjakiś tekst. Chodzi mi o to aby to już automatycznie dawało &c.

 

 

Mógłby mi ktoś wysłać taki skrypt?

Opublikowano

Może się da, ale można ustawić w essentials takie coś

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

W moim przypadku jest to linijka 506-511


  format: '&f|{DISPLAYNAME}: {MESSAGE}'
  #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'

  group-formats:
  #  Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #  Admins: '&c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

W format bez # przed message dajecie kolor

<a href=http://zapodaj.net/a6be6f440e39b.png.html>Bez nazwy.png</a>

Pomogłem?

Daj like ;3

Opublikowano
on chat:
	if player has permission "chat.admin":
		set message to "&c%message%"

Cos w tym stylu ;)

 

Pozdrawiam, Knugi ;D

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

@up Fajnie nabijasz posty -.- Jak już to mógłbyś wytłumaczyć mu co i jak w essentialu się robi.

@topic Tak w essential da sie zrobić też.:

Linijka 506

  format: '<{DISPLAYNAME}> {MESSAGE}'
  #format: '&7[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'

  group-formats:
  #  Default: '{WORLDNAME} {DISPLAYNAME}&7:&r {MESSAGE}'
  #  Admins: '{WORLDNAME} &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

Uproscimy to i wyjdzie:

  format: '&9{DISPLAYNAME}&7: {MESSAGE}'
  group-formats:
    Admins: '{WORLDNAME} &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

i objasniam:

 format: '&9{DISPLAYNAME}&7: {MESSAGE}'

w tej linijce ustawiamy jak ma wygladac chat czyli nick gracza na ciemny niebieski, dwukropek i text na szaro

  group-formats:
    Admins: '{WORLDNAME} &c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

Admin - grupa z permissionex

{WORLDNAME} - swiat w ktorym aktualnie gracz sie znajduje, ja to przewaznie usuwam

&c[{GROUP}]&r - prefix, najczesciej jest ustawiany w permissionex i sa bledy ze dwa prefixy pokazuje, radze usunac :)

{DISPLAYNAME} - nick gracza

&7:&c {MESSAGE} wiadomosc pokazywana na chacie

 

wedlug moich parametrow to wyglada nastepujaco:

  format: '&9{DISPLAYNAME}&7: {MESSAGE}'
  group-formats:
    Admin: '{DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE}'

Licze na + :)

Pozdrawiam Knugi.

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...