Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie na którym koncie grać?


djpetrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ;)

 

Mam pewien dylemat. Mianowicie posiadam dwa konta. 37 lvl i nie całe 4k dinarów i drugie 2 lvl i dużo dinarów (kupiłem tylko m4a1 na 30 dni), ale ta sa na nim retail tj. med kit 2, flash bang.

Chcę zakupić ok 10 tys nexon cash i nie wiem na, które konto bardziej się opłaca.

 

Jak wy byście zrobili?

Opublikowano

Jeśli grasz dla lvl to doładuj te konto na którym masz 34 lvl a jeśli dla zabawy to te gdzie masz retaile i dinary.

Jeśli pomogłem daj "Lubie to" ----> ----> ----> ----> ----> /\

Opublikowano

Cześć ;)

 

Mam pewien dylemat. Mianowicie posiadam dwa konta. 37 lvl i nie całe 4k dinarów i drugie 2 lvl i dużo dinarów (kupiłem tylko m4a1 na 30 dni), ale ta sa na nim retail tj. med kit 2, flash bang.

Chcę zakupić ok 10 tys nexon cash i nie wiem na, które konto bardziej się opłaca.

 

Jak wy byście zrobili?

Jakie ma staty te konto co ma 2 lvl ? Podejrzewam, że ktoś sobie na nim nabijał kaskę albo leciał na jakimś cheacie. Retaile, które podawałeś były rozdawane za darmo przez Nexon'a przez jakiś i polegało to na założeniu nowego konta i potwierdzeniu emaila i gdy to zrobiłeś dostawałeś retaile na konto.

 

Na tym koncie z 37lvl są jakieś bronie, retraile etc.?

Opublikowano

Konto z 2 lvl założyłem kilka dni temu, ratio ok 1,20.

Na 37 ratio 1,44, dostałem teraz darmową premkę na 3 dni i broń xm8 oraz mp5k red do tego super master + więcej expa.

 

Czy mając gold premium dostaję się zniżkę 20% na zakupy tak jak dawniej?

Opublikowano

Konto z 2 lvl założyłem kilka dni temu, ratio ok 1,20.

Na 37 ratio 1,44, dostałem teraz darmową premkę na 3 dni i broń xm8 oraz mp5k red do tego super master + więcej expa.

 

Czy mając gold premium dostaję się zniżkę 20% na zakupy tak jak dawniej?

Nie, ale kupujac preme dostajesz 55k dinarow. Szybko wbijesz 38 lvl i masz 40k dinarow za wbicie. Z kuponikow robisz gold key'e i masz juz k1 pink lub gold za free (jak sie uda) :). Zdecydowanie 37 lvl. Na dodatek na 2 lvlu masz wieksze szanse na kickanie i nie kupisz sobie wszystkich itemow, bo za maly lvl ....

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...