Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Wszystko o nagrywaniu filmów na youtube.


dzekon

Pytanie

Opublikowano

Cześć.

 

Potrzebuję pomocy. Chciałbym ponagrywać trochę filmów na youtube, ale wszystko za nagrywam, renderuje

nadaje się do .. w sumie do niczego... Inni nagrywają Frapsem, mają takie kodeki jak ja, pulpit zaje,...y w syfie

i bez problemowo, zero laga, oczywiście nagrywają gry.. A u mnie są cięcia.

 

Mój sprzęt:

-AMD FX-6300 3,5GHz 6x,

-Pamięć ram 8 GB 1333Mhz,

-Dysk 1,5 TB SATA II,

-Nvidia GeForce GTX 650 1GB DDR 5,

-zasilacz Chieftec 620W,

 

Nagrywałem Frapsem, Dxtory, HyperCam i Action!

Kodeki różne, Xvid, Divx, Lagarith Lossless Codec. 

Sychronizacja pionowa off, karta ustawiona tylko na wydajność,

a gry na minimalnych.

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
https://www.youtube.com/watch?v=WpvmGugeJjs&feature=youtu.be

Przetestuje. 

Zobaczcie i ocencie, te z Battlefielda tylko bo z NFS był nagrywany wczeeeśnieeej.

 

 

Edit.

Jeszcze mam problem z otwieraniem plików .avi w vegas pro 11.

"none of the files dropped could be opened" wyskakuje mi.

 

To jest norma w sony vegasie, oryginalne codeki od firmy są źle skonstruowane przez co nie otwierają plików typu .avi

Na internecie jest podmianka za ten plik. Mi osobiście w wersji vegas pro 12 nie działa ale daje takie 90% że wina stoi po stronie mojego systemu. (shit dows 8.1).

Spróbować zawsze możesz, potem zdaj relacje.

graphic.png
Opublikowano

Bardzo częstym błędem jest myślenie że ilość rdzeni pomaga przy nagrywaniu / kręceniu filmów.

Już zaufany typ z yt pokazał co guldożer 8350 potrafi w bf4 z 780Ti wypadała gorzej niż i5. spadki miał drastyczne do nawet 16 fps gdzie przy tej karcie raczej jest to mało prawdopodobne.

 

Zaatualizuj sterowniki do najnowszych, zrób defragmentacje dysku. Przejedź go ccleanerem / porządnym antywirusem.

 

Podaj dokładny model dysku jaki posiadasz, często także to jest przyczyną.

Ostatecznie format dysku.

graphic.png
Opublikowano

Dobrze, a jeszcze takie pytanie. Czy rojo, gimper, rock i inni youtuberzy nagrywają w full detalach (chodzi o ustawienia gry) ?

 

Jeszcze dodalem filn z crysis3 na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=xgsPqwlMYh8&feature=youtube_gdata_player

I dźwięk mi jest wolniejszy od obrazu.. zobaczcie tak w połowie kiedy strzelam ..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...