Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jakim junglerem/miderem łatwo carrować grę silver 2


masterxx3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem w silver 2 mam hecarima, lee sina, fizza, lb bardzo dobrze ich ogarniam ale nie zawsze udaje mi się nimi wygrywać np fizz 20/3/15 albo lb 15/5/15 albo lee 10/2/20 czy też hecarim 5/3/30 nie zawsze się da zgankować przeciwnika ponieważ w 10minucie ma 5/0 co sądzicie jaką postać powinienem kupić czy evelinn była by dobrym pickiem na tych noobów?

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Kolego nie da sie carrowac silverów odrazu

 

Najpierw wybierz postać (Jungler to Jax Easy )  Mider to LB op harras

 

Lb:

+2 stuny razme z ultem

+Op passywka 

+Dobre ulti

+Damage w Last

+teleportacja 

 

Potem graj 5rundek na botach potem 15 normali

 

Jak ogarniesz to jestes ZWYCIĘSCĄ!!!!

 

a jeśli nie dalej trenuj ...

 

To moja opinia   A tutaj build !http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/leblanc-insane-mid-62761

                                                                          

Opublikowano

@up 

RoA na LB ? WTF? To jest do niej dobry build:

http://www.solomid.net/guide/view/50898-leblanc-build-guide-apc-by-sixpool

@top

Mnie się starsznie dobrze sie carruję Amumu w bronzie.

+2x stun

+redukcja obrazen

+aoe W

+duzy zasieg ulta

+smutasek

-manożerny

-brak escape (chyba że jest koło jungli to sie przyklei do moba np. wilka)

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Dla mnie dobry jest Hecarim:

-Duży speed

-Najlepiej go budować pod hp

-Niemal niezniszczalny pod koniec

-Skille,które sprawiają że nikt ci nie ucieknie,a w Team Fight'ach jak się wbijesz ultem to kuniec

-KS baronów to jego specjalność :D

klqo.png

nieważne czy czarny, biały, chudy, gruby, niski, wysoki jeżeli jesteś miły dla mnie to ja dla ciebie też. -Eminem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...