Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft na windows 8


Krupcioo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema jestem posiadaczem laptopa z oprogramowaniem windows 8 . Gdy gram w minecraft  i pogram troche tak z 15-30 min to wyskakuje mi komunikat o tym ze minecraft ma zamało pamięci wirtalnej jak zrobic aby miał wystarczająco

Opublikowano

To błąd spowodowany javą zła do systemu, jeśli masz system 32 bit, a javę 64 i na odwrót to będzie ci tak wyskakiwało, musisz mieć tylu bitową javę co system.

Opublikowano

1. Pobierz launcher z mojej sygnatury.

2. Po otwarciu wybierz "Zaawansowane"

3. Wybierz "Zmień parametry java"

4. Wklep speszialną formułkę:

"-Xmx(X)G -Xms(Y)G"

Zamiast (X) wstaw ilość twojego ramu podzieloną przez 2.

A zamiast (Y) wstaw ilość twojego ramu podzieloną przez 4.

 

5.Daj like

Opublikowano

ile masz RAM'u?

 

ile masz ustawionej pamięci wirtualnej w systemie?

daj mi ss z okna nr 6

f40ywXt.png

 

może to nie win mnecrafta a systemu, jak nie pomoże sposób z przydzielaniem ramu na minecrafta to spróbuj pobrać java 64 a jak nie to sie zobaczy z plikiem stronicowania 

1378331621-U719057.png

Opublikowano

jak dac tutaj ss ?? :D

Robisz ssa, klikasz prawym na obrazek w przeglądarce, opcja kopiuj adres obrazka

i wklejasz to tak:

[img=skopiowany adres obrazka]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...