Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AION Gamez - czy można grać na kliencie EU?


julojuli321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciałbym se pograć na tym privie i potestować raidera a pobieranie 30GB odpada ponieważ mam internet 2mb. Jest jakiś sposób bo te obie wersje nie różnią się chyba znacząco?

24n3chy.jpg

Opublikowano

wystarczy nauczyć się czytać , skoro aktualizuje się aktualnego klienta to zrób kopie i ją zaktualizuj

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Teoretycznie jest sposób, który zadziałał u mnie i znajomego. Trzeba zrobić to samo co wcześniej z klientem NotAIONa, otóż zmienić pewne pliki językowe.

 

Cytat z zaktualizowanego dzisiaj tematu o privie:

http://www.mpcforum.pl/topic/1121489-aion-gamez/

 

1. Instalujemy launchera priva do folderu z grą.

2. Wchodzimy do folderu z grą -> folder "l10n"
3. Kopiujemy folder z naszymi domyślnymi plikami (by był np. "ENG - Kopia")
4. Zamieniamy nazwę skopiowanego folderu na "ENU"
5. Wchodzimy do folderu "ENU"
6. Zmieniamy nazwę pliku "eng.pak" na "enu.pak"
7. Odpalamy priva przy użyciu launchera i cieszymy się grą.

 

 

Jeśli grasz na PL wersji językowej to folder PLK zamieniasz na ENU. Pamiętaj by później zmienić z powrotem jeśli będziesz chciał grać na oficjalnym serwerze EU.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...