Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie działa głośnik xperia t


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
Mam problem od wczoraj mi dźwięk z głośnika nie działa nie słyszę jak ktoś mówi, ktos mnie słyszy i buzzer działa. kupiłem nowy głośnik wymieniałem i nadal nie działa. poszedłem do serwisu to powiedział ze głośniki działają.....

Głośność mam na full wiec powinnem słyszęć druga osobe.

Jakieś macie moze propozycje??

wgywam seusem nowe oprogramowanie ale watpie by cos to pomogło. co moze byc przyczyna??

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

Prawdopodobnie przetwornik, same głośniki poprostu grają dźwięk poprzez w uproszczeniu ruch blaszki. Poczytaj o budowie głośników, pierwotnie dźwięk jaki wydobywa się przez słuchawki/głośniki jest przetworzony na analogowy. Na karcie dźwiękowej masz przetwornik a/c i c/a, w tym wypadku prawdopodobnie c/a padł. Problem elektroniki

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

Ile kosztowałaby naprawa tego orientacyjnie i czy dalo by rade samemu to naprawic, jezeli tak to jak ?

głosnik - buzzer także przestał działać....

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

Nie mam pojęcia, problem polega na tym, że są to układy scalone najczęściej. Wątpie aby ci coś takiego naprawili tanio w serwisie, ale możesz się zapytać o wycene

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

a dlaczego przetał działąć glosnik ?

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

Tłumaczyłem ci, po drugie ja na odległość mogę jedynie zgadywać, ale to jest najprawdopodobna wersja. Zobacz se w google jak wygląda w elektronice przetwornik to zrozumeisz o co mi chodzi

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

no to ci powiem lepszy numer....

otworzyłem tel i go złozyłem normalnie nic nie zmieniając.

włączam piosenke buzzer nie działa, dzwonie do kogoś głośnik nie działa... daje głośno mówiący działa buzzer, daje nomralny dźwięk rozmowy działa głośnik, włączam piosenke działa buzzer. 

 

czego to była wina? NIE WIEM..... i tego zapewne sie nie dowiem

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...