Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy ta maszyna uciągnie serwer 512 slotów?


pajtapon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

icon-proc.pngProc - Intel Core i3-3220


 


icon-ram.png Ram - 8GB


 


icon-hdd.pngHDD - 2x 0,5TB WD RE4


 


icon-link.pngŁącze 200Mb/s


 


Czy na tym poleci 512 Slot bez lagow ?


Moga byc minimalne ale nie za duze.

Opublikowano

czy wyscie ochujeli z ta maszyna ?? co ty NASA masz zamiar owalic z parametrow ? ja na maszynie z exone za 30 zl mialem postawionego metka 60/120 osob online + ts'a publika i nie mialem problemow z niczym wiec mozesz spokojnie wybrac mniejsze parametry 

Opublikowano

Czy na tym poleci 512 Slot bez lagow ?

Moga byc minimalne ale nie za duze.

 

tutaj już sobie odpowiedziałeś na pytanie :D ale śmiało poleci delikatne lagi mogą się pojawiać od 400+ :)

Opublikowano

 

icon-proc.pngProc - Intel Core i3-3220

 

icon-ram.png Ram - 8GB

 

icon-hdd.pngHDD - 2x 0,5TB WD RE4

 

icon-link.pngŁącze 200Mb/s

 

Czy na tym poleci 512 Slot bez lagow ?

Moga byc minimalne ale nie za duze.

 

przy takiej masyznie gdzie masz 2 rdzenie 3.3GHz a tak naprawde 4 logiczne 3.3GHz i 8GB RAMu spokojnie pociągnie 1024 sloty bez lagów przy jednoczesnym DOSie na serwer. Bez żadnych ataków gwarancja 100% bez lagów, przy większych atakach jednak zabezpieczenia dużo zabierają, ale nie ma powodów do obaw. napisz gdzie taką maszynę bierzesz, jakie zabezpieczenia przed maszyną hosting oferuje. wtedy będziemy mogli odpowiedzieć jak bedzie zachowywać się maszyna podczas ataków.

Profesjonalne Wsparcie Serwerów TeamSpeak3          Boty funkcyjne na Serwery na zamówienie         Twórca bety Dużego Bota Serwerowego TS3


Kontakt:


PW     GG: 2660269     e-mail: [email protected]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...