Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie działaja komendy w pluginie na gildie bład w konsolce


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
config:

  czas:

    anti-relog: 00:00:30

    tnt-deny-place: 00:00:60

  protection:

    min-hour: 23

    max-hour: 10

  tag:

    min-lenght: 3

    max-lenght: 5

  ranking:

    domyslny: 1000

  cuboid:

    domyslny: 50

    message: false

  opis:

    domyslny: "Brak opisu..."

    min-lenght: 4

    max-lenght: 32

  ogloszenie:

    min-lenght: 4

    max-lenght: 32

  nazwa:

    min-lenght: 6

    max-lenght: 32

  color:

    neutral: "&c"

    sojusz: "&9"

    gildia: "&a"

  chat:

    prefix: "&8[&2{skrot}&8] {prefix}"

    do-gildii: "&8[{kolor}DO GILDII&8]"

    do-sojusznikow: "&8[{kolor}DO SOJUSZNIKOW&8]"

  cena:

    vip:

      zaloz:

        items:

          - DIAMOND 32

          - TNT 32

          - EMERALD 32

          - OBSIDIAN 32

          - GOLDEN_APPLE 32

        not-enough: "&cAby zalozyc gildie potrzebujesz &6&o32 diamenty&c, &6&o32 TNT&c, &6&o32 emeraldy&c, &6&o32 obsydianu&c oraz &6&o32 zlotych jablek&c!"

    default:

      zaloz:

        items:

          - DIAMOND 64

          - TNT 64

          - EMERALD 64

          - OBSIDIAN 64

          - GOLDEN_APPLE 64

        not-enough: "&cAby zalozyc gildie potrzebujesz &6&o64 diamenty&c, &6&o64 TNT&c, &6&o64 emeraldy&c, &6&o64 obsydianu&c oraz &6&o64 zlotych jablek&c!"

      lider:

        items:

          - DIAMOND 64

        not-enough: "&cAby zmienic lidera potrzebujesz &6&o64 diamenty&c!"

      zmien:

        items:

          - EMERALD 32

        not-enough: "&cAby zmienic nazwe gildii potrzebujesz &6&o32 emeraldy&c!"

  messages:

    zabojstwo: "&cGracz &6{zabity} &czostal zabity przez &6{zabojca} &c(&6{punkty}&c)"

    gildia-dolacz: "&aGracz &6{sender-name} &adolaczyl do twojej gildii!"

    gracz-dolacz: "&aDolaczyles do gildii &6{gildia-nazwa}&a!"

    gildia-lider: "&aGracz &6{gracz-name} &azostal nowym liderem gildii &6{gildia-nazwa}&a!"

    gildia-opis: "&aOpis twojej gildii od teraz to &6{gildia-opis}"

    gildia-opusc: "&aGracz &6{sender-name} &aopuscil twoja gildie!"

    gracz-opusc: "&aOpusciles gildie &6{gildia-nazwa}&a!"

    gildia-powieksz: "&aGracz &6{sender-name} &apowiekszyl cuboid gildii &6{gildia-nazwa} &a(promien &6{gildia-cuboid}&a)!"

    gildia-rozwiaz: "&aGracz &6{sender-name} &arozwiazal gildie &6{gildia-nazwa}&a!"

    sojusz-zawrzyj: "&aGildia &6{sojusznik-nazwa} &azawarla sojusz z gildia &6{gildia-nazwa}&a."

    sojusz-propozycja: |

      &aGildia &6{sojusznik-nazwa} &achce zawrzec sojusz z twoja gildia.

      &aAby przyjac sojusz wpisz &6/sojusz {sojusznik-skrot}

    gracz-propozycja: "&aWyslano propozycje sojuszu do gildii &6{sojusznik-nazwa}&a."

    sojusz-cofnij: "&aGildia &6{sojusznik-nazwa} &acofnela propozycje sojuszu z twoja gildia."

    gracz-cofnij: "&aCofnieto propozycje sojuszu z gildia &6{sojusznik-nazwa}&a."

    sojusz-zerwij: "&aGildia &6{gildia-nazwa} &azerwala sojusz z gildia &6{sojusznik-nazwa}&a!"

    gildia-opusc: "&aGracz &6{sender-name} &aopuscil twoja gildie."

    gracz-opusc: "&aOpusciles gildie &6{gildia-nazwa}&a!"

    gildia-wyrzuc: "&aGracz &6{gracz-name} &azostal wyrzucony z gildii przez gracza &6{sender-name}&a!"

    gracz-wyrzuc: "&aZostales wyrzucony z gildii &6{gildia-nazwa} &aprzez gracza &6{sender-name}&a!"

    gildia-zaloz: "&aGracz &6{sender-name} &azalozyl gildie &6{gildia-nazwa} &a(skrot &6{gildia-skrot}&a)!"

    gildia-zapros: "&aGracz &6{sender-name} &azaprosil gracza &6{gracz-name} &ado twojej gildii."

    gracz-zapros: |

      &aZostales zaproszony do gildii &6{gildia-nazwa}&a!

      &aAby dolaczyc wpisz &6/dolacz {gildia-skrot}&a.

    gildia-cofnij: "&aGracz &6{sender-name} &acofnal zaproszenie gracza &6{gracz-name}&a."

    zaproszenie-cofnij: "&aZaproszenie do gildii &6{gildia-nazwa} &azostalo cofniete przez &6{sender-name}&a."

    gildia-zastepca: "&aLider &6{sender-name} &amianowal gracza &6{gracz-name} &azastepca gildii!"

    gildia-usun: "&aLider &6{sender-name} &ausunal zastepce gildii!"

    gildia-zmien: "&aGracz &6{sender-name} &azmienil nazwe gildii &6{gildia-staranazwa} &ana &6{gildia-nazwa} &ai skrot &6{gildia-staryskrot} &ana &6{gildia-skrot}&a."

    friendly-fire-wlaczone: "&aOgien sojuszniczy w gildii zostal &2wlaczony &aprzez &6{sender-name}&a!"

    friendly-fire-wylaczone: "&aOgien sojuszniczy w gildii zostal &cwylaczony &aprzez &6{sender-name}&a!"

  info:

    gildia:

      - "&8#####"

      - "&6[{gildia-skrot}] &a- &6{gildia-nazwa}"

      - "&aLider: &6{gildia-lider}"

      - "&aZastepca: &6{gildia-zastepca}"

      - "&aRozmiar cuboida: &6{gildia-cuboid}"

      - "&aCzlonkowie gildii: &6{gildia-czlonkowie}"

      - "&8#####"

    gracz:

      - "&8#####"

      - "&6{gracz-nick}"

      - "&aGildia: &6{gracz-gildia}"

      - "&aRanking: &6{gracz-ranking}"

      - "&aZabojstwa: &6{gracz-zabojstwa}"

      - "&aSmierci: &6{gracz-smierci}"

      - "&8#####"

mysql:

    host: mysql.hostinger.pl

    base: u360102176_test

    user: u360102176_test

    pass: "UkryteHasloniepodaje"

Opublikowano

«ραη∂α муѕℓι»


 


Twoja gildia cheba,nie jest pod tą wersje bukkita sprawdz inne wersje.


 


«ραη∂α zαкση¢zуℓα муѕℓє¢»


«ραη∂α ℓυвι נєѕ¢ вαмвυѕу αℓє ι тєz zвιєяα¢ ρℓυѕу»

Opublikowano

 

«ραη∂α муѕℓι»

 

Twoja gildia cheba,nie jest pod tą wersje bukkita sprawdz inne wersje.

 

«ραη∂α zαкση¢zуℓα муѕℓє¢»

 

 

 

Dokładnie pobierz nową wersje, jak nie zadziała polecam pobrać spigota..

Pierdzielicie jak potłuczeni <tia, spodziewam się warna...>

 

Podajesz zły adres serwera lub serwer nie pozwala na łączenie się z zewnątrz do bazy.

 

PS. Na hostingerze trzeba w CPanelu dodać serwer do whitelisty żeby dało się podłączyć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...