Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje sposoby na zarobienie Yang


tomaszek.007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich otóż to rozchodzi mi się o jakiś sposób na zarobienie yang czy jest jakiś hack zeby z latwośćią zarobic troche yang? pomogl by ktos? moge tylko dodac ze posiadam czyste konto bez eq sure wp 56lvl skile m1/m3


moze jakis drophack? czy cos takiego?

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo mod od kamera miał coś z funkcji że dodawałeś się do pt i logałeś, a główna postac zostawała i podnosił z ziemi wszystko nie swoje. To jest właśnie sposób na kradzież. Chyba dalej działa ale nie wiem czy na 100%

Opublikowano

No właśnie o takie coś mi chodzi tylko czy by był ktoś kto wyjaśni wytłumaczy i powie co i jak z tym? ponieważ posiadam ściągniętego Metin2ModPL ze stony metin2mod.tk 

Opublikowano

No właśnie o takie coś mi chodzi tylko czy by był ktoś kto wyjaśni wytłumaczy i powie co i jak z tym? ponieważ posiadam ściągniętego Metin2ModPL ze stony metin2mod.tk 

W modzie już nie działa drophack.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Polecam Ci sposób ze smoczymi monetami, jest to bardzo łatwy sposób, możesz dostać od 50 do 3000 smoczych monet losowo tu: 

xx

 Polecam skorzystałam sama ;)

Opublikowano

tworzysz nowa postac ogarniasz gildie i eq +6 i lecisz na metki do m1 z hackiem bijesz szybciej i chyba farmbot jest w kamera (nie jestem przekonany) - sam za ciebie szuka metków i je niszczy

blekitny_meczet_turcja_stambul.jpg

Opublikowano

Polecam Ci sposób ze smoczymi monetami, jest to bardzo łatwy sposób, możesz dostać od 50 do 3000 smoczych monet losowo tu: 

xx

 Polecam skorzystałam sama ;)

Mogla byś podać jeszcze raz link bo wejsc nie moge .

Opublikowano

na PLu nie ma już zarobku..

gospodarka w metinie jest tak zjebana że nie ma na czym dobrze zarabiać

nawet Beran Beatou już nie przynosi zysku bo szpony są po 200 kk a luski po 30 kk

za miesiąc szpony będą po 100 kk a łuski po 10 :)

Jedyny zarobek to kupić yangi na allegro

DISS: Endymion vs Nakou

 

KLIKNI

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...