Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wyczymie zaraz no ja nie moge


WasserFull

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż kiedyś tam z brązu dostałem się do silvera. Grałem potem 3 rundy i wszystkie przegrałem i przez dlugi czas rankedów nie grałem i spadłęm do brązu i teraz jak spadłem przegrałem 4 rankedy w brązie i nic nie wygrałem czyli mam 7 ranków pod rząd przegranych. Doradzi mi coś bo ja kurwicy dostaje przez tych debili...

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Kolejne dziecko płaczące że przegrywa. Ogarnij dupe i nie wyzywaj swojego teamu to będziecie lepiej grac.

eh... przeszedłem do silvera miałem przez 3 gry gdzies ze przegrałem, potem wpadłem znów do brązu przegrałem 2 z rzędu i miałem tez to gdzies potem przegralem znow i normalnie wkurzyłem się, bo grałem z długimi odstepami czasu np 1 ranked, miesiac pozniej znow ranked, pare tygodniu pozniej i znow ranked. I to mnie wkurza, teamu nie wyzywam ale rumble 0/11 miał i wepchnął sie mi na lane no to jest już  pro kurwica...

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Jak przegrasz kolejne 20 pod rząd to przyjdzie czas ze enemy będzie tak słabe ze twój team pocarruje. Ja tak miałem tylko ze przegrałem gdzie z 15 i sam carrowalwm

Odkrywca
Opublikowano

Może zacznij czerpać radość z gry a nie się na nią wkur*iać ? To po pierwsze. 
Po drugie w bronzie patrz na siebie i nie flame'uj... staraj poprawić swoje swoje umiejętności a nie czyjeś.
Po trzecie o czym myślisz, gdy grasz normala ? O tym, by go zagrać. O czym myślisz gdy grasz rankeda? O tym, by go wygrać.

Przestań ciągle tryhardować i myśleć tylko o wygranej, bo nie jesteś profesjonalnym graczem. Zacznij grać na luzie i nie spinaj się o LP a nawet nie zobaczysz jak wyjdziesz z bronzu.
Każdą gre można przegrać jak i wygrać.

Opublikowano

Może zacznij czerpać radość z gry a nie się na nią wkur*iać ? To po pierwsze. 

Po drugie w bronzie patrz na siebie i nie flame'uj... staraj poprawić swoje swoje umiejętności a nie czyjeś.

Po trzecie o czym myślisz, gdy grasz normala ? O tym, by go zagrać. O czym myślisz gdy grasz rankeda? O tym, by go wygrać.

Przestań ciągle tryhardować i myśleć tylko o wygranej, bo nie jesteś profesjonalnym graczem. Zacznij grać na luzie i nie spinaj się o LP a nawet nie zobaczysz jak wyjdziesz z bronzu.

Każdą gre można przegrać jak i wygrać.

rozumiem, tylko jak ja grałem 1 rankeda, miesiac pozniej znowu i przegralem pare tygodniu znow i przegralem potem pare dni i znowu przegralem, nie rozumiem tego. Chcioz gdybym mial 1 wygrana a nie ze ciagle

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Ja przegrałem w tym tyg. 7 rankedów pod rząd ;) Dziś zagrałem i 2 x win. Nie ma się co spinać ;) 

2579314424273501027542.png

Opublikowano

Ja miałem w plat w ujjj przegranych pod rząd (jakoś 10-11) i  po prostu grałem sobie cały czas tylko ARAMy a potem jak doszedł nowy tryb to w URFa.

 

 

Na początku ignoruje kazdego i sie nie spinam.

Opublikowano

Przestań grać w lola, też jak grałem taki byłem, nie warto strzępić sobie nerwów i marnować zdrowia ;)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Wyluzuj wtedy zacznij grac. 

 

 

 

 

 

                                                              minionek_5956.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...