Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osoby, która pomoże stworzyć grę podobną do "POU"

Polecane posty

Witam. Chciałbym stworzyć grę w stylu "Pou". Chodzi mi o tamagotchi na telefon lub komputer. Nie mogę zdradzać szczegółów, bo jeszcze ktoś zgapi :D Nic narazie nic nie umiem, ale moge sie nauczyć. Chcę z kimś współpracować. Nie mam kasy ale moge zaoferować zarobki z reklam i "Doładowań w grze". Prosze podać też dowód że umiesz tworzyć gry.

Pani Kasia

Czyli sprowadza się to do tego: "Zróbcie mi grę."
Skoro nic nie umiesz, to nawet nie zaglądaj do tego działu.
Jeżeli chcesz pisać na Androida to naucz się Javy i OpenGL lub jakiejś biblioteki 2D, która jest kompatybilna z Androidem.

Jeżeli chcesz pisać na Androida to naucz się Javy i OpenGL lub jakiejś biblioteki 2D, która jest kompatybilna z Androidem.

ale ja chce zeby mi ktos pomogl :( chce zrobic cos wspolnie !

Pani Kasia

Jeżeli sam się nie nauczysz programować to niczego nie zrobisz. Po za tym za darmo nikt ci nie pomoże.

Tylko, żeby chcieć pomocy trzeba znać przynajmniej podstawy programowania. Przeczytaj parę kursów dotyczących programowania i wróć spowrotem szukać osoby do pomocy.

Albo znalesc kogos kto tez nic nie umie lub tylko podstawy i wtedy korzysci dla wszystkich bo kazdy sie uczy ;)

Pani Kasia

co do nauki to nie musi uczyć sie javy i jakiejś biblioteki. Wystarczy że ogarnie i pobawi sie w unity 3d :)  (Najszybszy i najprostszy sposób.)

'Pou' w unity?
Po za tym Unity też się skryptuje: C#, JavaScript, Boo.
Lepiej zrobić w 2D i nie zasypywać pamięci bezużytecznymi dodatkami.

Skoro weszliście na temat unity i androida. Jak zrobić aby nasza gra działała na androidzie? Możecie mi to jakoś przybliżyć? Zacytujcie jeśli odpowiecie. ;)

Pani Kasia

Jeżeli nic nie umiesz, to nikt Ci nie pomoże. Taka prawda.
Ludzie dołączają do projektów, jeżeli widzą, że zadania są równo podzielone. Nikt nie chce pracować sam i oddawać komuś swoich zarobków.

Java LWJGL polecam :D puki co ucz się javy .
Nie wiem czy mogę ci podesłać link do mojej gry, jeśli lamię regulamin to proszę napisać;/

Ale łap :D

- to można osiągnąć nauką(tak samo jak minecraft).

Mobilna Szkoła - https://m-szkola.pl/

naprawde thx za pomoc :( pisze o jednym a wy dyskutujecie o tym zebym sie uczyl ...

Nie ośmieszaj się. Prawie wszyscy mają jakiś pomysł na gre i zarobek bo to najmniej ważne. Zapłać komuś za ową grę, a nie szukasz kogoś kto cie "nauczy robić gre" haha (czyt. murzyna)

Masz masę poradników w internecie za darmo.

Lub HTML5+CSS+JS. Teraz w tym się tworzy multiplatformowe aplikacje :)

@Katana3 

Dzięki za informację :) Nie jestem jakoś super zagłębiony w technologie mobilne, ponieważ mnie one nie interesują. Byłem przekonany, że w HTML i JS appki pisze się wyłącznie na Win8.x Desktop, dlatego nie podawałem tych języków w propozycjach.

Podsumowując: Naucz się jakiegoś języka na programowania/skryptowania nawet średnim poziomie, a wtedy już pójdzie z górki. (Wiem, powtarzam się) Cd. wyboru języka zapytaj kolegów wyżej, ponieważ oni Ci lepiej doradzą.

Nawet jeżeli podałbyś jakieś informacje o sobie. Bo jak na razie to wiem że porywasz się z motyką na księżyc. Stworzenie gry takiej jak "pou" nie trwa 1 dzień ale (na moje oko xD) około 2 miesięcy.

reklama.png

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...