Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukamy Obeznanego technika na serwer Dedykowany [ START - Początek maja ]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

+


+


+


+


+


+


+


+


+


+


 


 


 


 


 


 


 


 


10155058_241772842692016_840067767_n.png


 


Witam. Z tej strony główny założyciel serwera Elergos. Pragnę poinformować wszystkich użytkowników iż otworzyliśmy rekrutacje na technika do pomocy przy serwerze który wejdzie w świat na początku maja.


 


Pracę na serwerze trwają !!


Typ serwera mogę określić jako Medium. Gdzie maksymalnym poziomem który będzie można osiągnąć jest 120. Później zostanie on zwiększony gdzieś do 140. Na serwerze będziemy starać się dodać dużo nowości tak aby graczom się spodobało.


 


Czego wymagamy:


-Kultury osobistej


-Stałego kontaktu (TS3,GG,FB)


-Doświadczenia na danym stanowisku


*Edycja Clienta


*Swobodne poruszanie się po Mysql , FTP


*Dodawanie nowych map


*Dodawanie broni,zbroi


*Edycja DMG


*Edycja Questów, pisania nie wymagam ale jeżeli potrafisz to jeszcze lepiej


 


Co mogę zaoferować:


-Stałą posadę w administracji serwera


-Ranga [TEAM] na serwerze gdzie każdy administrator ma taką. Nie wyróżniamy : [GA],[HA] itd.


-Zysk z IS. % ustalamy z wykonanej pracy


 


 


Więcej informacji pod nr gg: 48501874 lub proszę zostawić prywatną wiadomość

Opublikowano

Pracował już przy kilku projektach. Jest to osoba nieumiejętna oraz mająca czasu - 1h dziennie. Osoba ta pracowała przy Noryscie, jak i w wielu ekipach. Wszystkie serwery nie stały nawet 3tyg.

14960923606106021851_thumb.jpg


[*] Buy 15.05.2002r. - Rip 29.10.2006r. [*]


Mój szczurek :(

Opublikowano

Pracował już przy kilku projektach. Jest to osoba nieumiejętna oraz mająca czasu - 1h dziennie. Osoba ta pracowała przy Noryscie, jak i w wielu ekipach. Wszystkie serwery nie stały nawet 3tyg.

 

 

Przy kilku ? raptem 2 na których pełniłem wyższą funkcję. Norystt jak wspomniałeś upadł akurat nie z winy administracji która przygotowywała pliki serwerowe a z wycofania się przez sponsora. Osoba nieumiejętna ? - każdy ma swoje zdanie ;p . Co do 1h dziennie to się nie zgodzę. Bo wracając z pracy/szkoły poświęcam resztę wolnego czas w mój projekt. Jest to około 6-8 godzin. W weekendy praktycznie 2 razy więcej.

 

@ Oferta nadal aktualna.

Pomocnik
Opublikowano

*Edycja Clienta

*Swobodne poruszanie się po Mysql , FTP

*Dodawanie nowych map

*Dodawanie broni,zbroi

*Edycja DMG

*Edycja Questów, pisania nie wymagam ale jeżeli potrafisz to jeszcze lepiej

 

 

smiesznie to brzmi, szukasz kogos kto zrobi wszystko :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...