Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na Jakim serwie byście zagrali?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym stworzyć Survival ale nie taki zwykły ! Tylko gdzie mozna tworzyć grupowe sojusze ! + normalny drop tylko wyjątki diax wypada ze stone.

 

Ze stone by wypadało:

1.DIAX

2.OBSYDIAN

3.JAJKO KONIA

4.RZADKO ALE BY WYPADAL ENCHANT.

 

+ teleportowanie w losowe kordy ! Mapka będzie podzielona na 2 STREFY.

 

ZIELONA

CZERWONA

 

Przy rozpoczęciu gry możesz wybrać :

ZIELONA - Bohaterowie czyli dobra strefa.

CZERWONA - Wandale czyli zła strefa.

 

Co piątek będzie organizowany ATAK na strefy czyli 1 ze ścian opada i jest porządna klepa.

To na tyle . N apewno nie wymieniłem wszystkiego

 

Teraz Hardcore.

 

Hardcore jak zawsze.

Gildie + łatwiejszy drop ze stone. co pare godzin do wpisania komenda /event start i losuje rzecz ! Czasami wypadają naprawde epickie rzeczy.

Jeżeli postać osiągnie np.500 zabić to odblokuje mu się komenda /spawn.

 

to na tyle Szukałbym jeszcze Jednego programisty. !

Kontakt : PW

Opublikowano

A Co byś polecił ! mam dużo pomysłow xD Bo wiesz nie chciałbym by serwer stał pusty ! Narazie i tak stoi pusty :P

Opublikowano

Zasadnicze pytanie: ile slotów miałbyś do dyspozycji? Mimo wszystko według mnie oba pomysły są już oklepane. Jeżeli chcesz mieć graczy to wymyśl coś na prawdę ciekawego np. gracz wcielałby się w role detektywa i dzięki poszlakom i dedukcji odnajdowałby winowajce.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...