Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuje Prace Pomoc w tworzeniu projektów Metin2


C3PL3MUN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


 


Oferuje prace w zakresie Metin2


 


Klient :


 


- Prace w pythonie (Systemy, Panel logowania itp)


- Dodawanie itemó do klienta


- dodawanie map


- dodawanie mobów ,bossów itp)


- kompilowanie binki i pisanie do niej funkcji


 


Server :


- dodawanie mobów, map, questów


- pisanie questów


- Tworzenie difów


- Kompilowanie włąsnej wersji game i pisanie funkcji w niej


 


Patcher :


- Tworzenie grafiki 


- Napisanie funkcji do patchera (licznik graczy online, newsy sprawdzanie pobierania itd)


 


FreeBSD


- instalacja systemu


- konfiguracja sieci


- dodanie FirreWall i konfiguracja


- anty dos


- Dany Hostes


- i wiele wiele więcej ...


 


 


 


To na tyle kontakt gg: 39731021

Opublikowano

Nie polecam. Jest to znany Nam wszystkim na tym forum złodziej i oszust. Ten osobnik miał nick Qunman, i zna się na gównie. Rozwali Wam serwer + zajebie pliki.

 

 

 

 

Rozmowy z tym osobnikiem:

1

2

3

Straszy Dosem :*

14960923606106021851_thumb.jpg


[*] Buy 15.05.2002r. - Rip 29.10.2006r. [*]


Mój szczurek :(

Opublikowano

Nie polecam. Jest to znany Nam wszystkim na tym forum złodziej i oszust. Ten osobnik miał nick Qunman, i zna się na gównie. Rozwali Wam serwer + zajebie pliki.

 

 

Dowody ?

Opublikowano

Że jesteś złodziejem. Piszesz bzdety. Nie znasz się na niczym. Jesteś oszustem. Takie argumenty wystarczą. Na dodatek grozisz dosami.

14960923606106021851_thumb.jpg


[*] Buy 15.05.2002r. - Rip 29.10.2006r. [*]


Mój szczurek :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...