Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bol Studio.exe przestał działać


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem, po próbie włączenia bola pojawia mi się komunikat:

"Program Bol Studio.exe przestał działać.

System Windows może wyszukać rozwiązanie tego problemu bla bla bla"

 

Wcześniej działał prawidłowo.

 

Zainstalowałem ponownie i wciąż to samo.

2ex0sgm.jpg
Opublikowano

up up up od momentu wejścia patcha nie mogę używać bol-a bo wciąż wyskakuje mi ten komunikat. Pomocy

2ex0sgm.jpg
Opublikowano

Sciąglem i Failed do dowloand po zalogowaniu ;/ mam

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

i Net framework 4.0 i 4.5

 

Usunelem antivirusa wyłaczylem zapore i dalej nic ;/ Pomocy :)

Mam system win 7 64xbit moze ma to jakies znaczenie ?

Opublikowano

boze....

 

 

DOdaj do wyjątków w zaporze systemu, antyvirusie, zaporze antyvirusa.

 

Pobierz nwoe dll

 

Pobierz nowy exe

 

Usun folder BoL z appdata

 

 

jak masz inny system niz 7,viste,xp to sie nie dziw, bo spudgy nie gwarantuje poprawnego działania na innych systemach

bb68.png

Opublikowano

Nic nie pomaga, ciągle mam komunikat program "Bol studio.exe przestał działać"  

mam identyczny problem jak ten koleś:

http://botoflegends.com/forum/topic/2843-bol-studioexe-has-stopped-working/

też w systemie win 7 i też posiadam wszystkie wymagane programy (ba wcześniej działał poprawnie)

 

podobno ten problem występuje często w win 7 z różnymi aplikacjami. Próbowałem wyłączyć funkcję DEP dla Bol.exe ale wyskakiwał błąd że ten program musi mieć włączoną funkcje DEP. A słyszałem, że to czasem rozwiązuje problem.

 

oczywiście bol jest w appdata, wyjątek w zaporze dodany, antywirus wyłączony, uruchamiam jako administrator

 

 

 

PROBLEM ROZWIĄZANY: W folderze appdata miałem wiele folderów, przeglądałem je i znalazłem jakieś dziwne pliki "appcrash" które w nazwie nie zawierały hasła "bol" dlatego nie zwracałem na nie uwagi. Po ich usunięciu wszystko zaczęło śmigać.

 

temat do zamknięcia.

2ex0sgm.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...