Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiecie jak efektownie zarabiać w GTA Online ?


Natan17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Gram w GTA Online ( PS3 ) i mam 19lvl... Kasa z misji mnie już nie zadowala ( 1500-2300 ) więc, może macie jakieś sposoby na LEGALNY zarobek w GTA Online. 

Uczestniczę do grupy IGN ( IGN Crew ). Wiem że za misję z dużymi levelami dostaje się całkiem okazałe sumy ale rzadko spotykam levele +100 w misji :| 

Więc... Piszcie swoje sposoby na dobry , efektywny zarobek ;) 

 

Pozdro. 

Opublikowano

Coverted / Rooftop Rumble misje. obydwie daja 18k + okolo 3k RP dodaj mnie to mozemy razem w to pograc.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

To trochę muszę wbić... :(

 

Aktualnie mam 20lvl.

Zbieram na jakieś fajne mieszkanie i dobre auto ( Vacca ) 

Opublikowano

To trochę muszę wbić... :(

 

Aktualnie mam 20lvl.

Zbieram na jakieś fajne mieszkanie i dobre auto ( Vacca ) 

Ktoś zawsze może Ci zhostować misje.

Opublikowano

Mógłby... Ale nie ma już innych  dobrych zarobków ? Nie chcę oszukiwać bo gra się za szybko nudzi. 

Opublikowano

Mógłby... Ale nie ma już innych  dobrych zarobków ? Nie chcę oszukiwać bo gra się za szybko nudzi. 

Od chyba 20 lvl'a lub blisko tak (21/22 ) można napadać na furgonetki z kasą, z czego wypada spora sumka nawet ( nie tak dużo, ale jakoś do 10k może wypaść )

A i możesz kraść auta i sprzedawać dla Simeona.

Opublikowano

Dla Simeona idą drożej Niż dla Los Santos Customs ?

Ta, ja jakiś samochód dla niego kradłem, sprawdziłem ile w LSC sprzedam i zapamiętałem, podjechałem do niego i więcej poleciało, ale możesz też sprzedawać w LSC pojazdy których nie szuka Simeon.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...