Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] TeNzHasztagiem vs eS-trzy-igrek


TeNzHasztagiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tekst z rana przy kawce zawsze dobrze się pisze :D Typowy tekst luzak^^

 

Mówią mi, że jestem poetą skurwielem,

zdobywam kolejny teren, ona to wie najlepiej.

Przecież, nie jeden raz dawałem na to dowód,

skurwiel roku, którego wersy lśnią niczym gwiazdozbiór.

Moja gwiazdo stój, krzyczy kolejna zakochana dama,

już duszę mi sprzedała więc teraz czeka ją dramat.

Gdyż ja latam, czerwień oczu myli wymiary,

bez obrazy kochanie znowu wracam najebany.

Może dzisiaj się spotkamy? Ułożyłem już wiersz,

wiesz spóźnię się ale zarzucę jakiś dobry tekst.

Powiem, że spotkałem śmierć- zostań moją muzą,

połóż dłoń tam gdzie moje lewe płuco i czuj to!

Nie mam serca? Trudno, mam duszę cudną,

która wylewam na płótno zobaczymy co będzie jutro.

Wybiegam z wódką w deszczu krwi z podziemi.

Słyszę głosy drwin pytające jak to zmienić?

Opublikowano

Nie wiem co jest ostatnio, piszę tekst, idzie mi chyba w miarę, a jak już skończę to wgl nie jestem z tego zadowolony..

 

 

Jestem skurwielem od zawsze w tym, słabi? Niech płoną,
I jestem jak Lesie Nilsen, bo strzelam Nagą bronią.
Mam też dobre follow-upy, które sięgają gwiazd,
Poetycki skurwiel, wiesz o tym dobrze jak mnie znasz.
Robię swoje odkąd pamiętam, w Polsce propsuję niewielu,
Na większość mam wyjebane, większość to banda cwelów.
Wiem, jestem skurwielem, mam to wyryte w tekstach,
Robię tylko hardcor, a nie bajki jak Brzechwa.
Przestań jak masz mówić mi, że nie mogę tak robić,
Mam bardziej wyjebane, niż Pudzian wyjebał Najmanowi.
Jestem skurwysyńsko dobry, chyba mi nie zaprzeczysz,
Cioty niech zamkną mordy, mam poetyckie wersy.
Jestem od wielu lepszy i lubię tak o tym pisać,
Mam już tak z natury, topie łaków w dissach.
Nie chcesz podzielić ich losu ? Padnij i nie wstawaj,
Moje teksty to poezja, ich teksty to dramat.
 
Opublikowano

Tym razem głos na s3y, zajebiście podszedł do tematu.

 

 

Tekst #taga też dobry, ale według mnie nie pasuje za bardzo do tematyki :P

Opublikowano

 

Nie wiem co jest ostatnio, piszę tekst, idzie mi chyba w miarę, a jak już skończę to wgl nie jestem z tego zadowolony..

 

 

 

Jestem skurwielem od zawsze w tym, słabi? Niech płoną,

I jestem jak Lesie Nilsen, bo strzelam Nagą bronią.

Mam też dobre follow-upy, które sięgają gwiazd,

Poetycki skurwiel, wiesz o tym dobrze jak mnie znasz.

Robię swoje odkąd pamiętam, w Polsce propsuję niewielu,

Na większość mam wyjebane, większość to banda cwelów.

Wiem, jestem skurwielem, mam to wyryte w tekstach,

Robię tylko hardcor, a nie bajki jak Brzechwa.

Przestań jak masz mówić mi, że nie mogę tak robić,

Mam bardziej wyjebane, niż Pudzian wyjebał Najmanowi.

Jestem skurwysyńsko dobry, chyba mi nie zaprzeczysz,

Cioty niech zamkną mordy, mam poetyckie wersy.

Jestem od wielu lepszy i lubię tak o tym pisać,

Mam już tak z natury, topie łaków w dissach.

Nie chcesz podzielić ich losu ? Padnij i nie wstawaj,

Moje teksty to poezja, ich teksty to dramat.

 

Zawsze byłes chujowy ale teraz to już przebiłeś granice swojego apogeum

Jesteś tak chujowy że przeczytałem dwa wersy i dalej nawet mi się nie chciało :)

 

Głos na tego liliputa pokroju pikeja :D

 

es 3 igrek :)

DISS: Endymion vs Nakou

 

KLIKNI

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...