Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak działają i co to są te skrypty i BOL ? Pomóżcie!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukałem na google i yt, ale praktycznie nic się nie dowiedziałem.

Proszę więc jakiegoś znachora, który mi to wytłumaczy (co to jest, jak działa, jaki ma wpływ na grę i czy widzi to enemy team i mój).

Jak coś prosiłbym również jakiś download do tego jeżeli ktoś posiada lub link do oficjalnej strony tych rzeczy bo widziałem, że są w tym dostępne vip'y do wykupienia

Z góry dziękuję - za pomoc dam + !

Opublikowano

@UP

 

Nie mów, za to jest ban ;3

 

Mianowicie, bot wysyła informację dla drużyny za ile spawnuje się red etc, gdy zgłosi Cię większość graczy następuje blokada konta.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

@UP

 

Nie mów, za to jest ban ;3

 

Mianowicie, bot wysyła informację dla drużyny za ile spawnuje się red etc, gdy zgłosi Cię większość graczy następuje blokada konta.

Nie. BoL to nie MK(shit)Jogo.

Opublikowano

@UP

 

Nie mów, za to jest ban ;3

 

Mianowicie, bot wysyła informację dla drużyny za ile spawnuje się red etc, gdy zgłosi Cię większość graczy następuje blokada konta.

Jak to kolega up napisał troszkę Ci się pomyliło mk jogo to jest co innego masz timer na mapie i jak klikniesz w taki pasek na czacie wyskakuje infromacja dla wszystkich co za ile się zrespi (dla twojego teemu) bol'u takiego czegoś nie ma.

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Boże, i co z tego, że tam jest tak napisane?

Za to jak zbanują, to jest święto, póki co 99% osób grających z bolem nie ma bana.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...