Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gra ktoś jeszcze na takich serwerach?


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam do was pytanie, bo zastanawiam się czy jeszcze ktoś gra w ogóle z was na serwerach freebuild z modami :D
Nie widziałem już od dawna serwera z dobrą paczką techniczną pod fb. Jeżeli gracie to pytanie kolejne, czego wam brakuje na takich serwerach?

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Nudno jest brakuje jakiejś ciekawej rozgrywki , paczka często jest niewłaściwa , albo brak dungeonów .

Z tym to chyba by nie było problemu, jedynie z graczami :D

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Z tym to chyba by nie było problemu, jedynie z graczami :D

Ale bez plotme i innych śmieci? (Drop z kamienia i te inne chu...)

Albo ręcznie albo jakiś ciekawy system :> (wykrywanie działek czy coś)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Ale bez plotme i innych śmieci? (Drop z kamienia i te inne chu...)

Albo ręcznie albo jakiś ciekawy system :> (wykrywanie działek czy coś)

Myślałem na takim czymś, ze robisz blok i sobie możesz postawić go w miejscu, w którym chcesz tego cuboida mieć, potem jakiś system powiększania, dodawania, usuwania gracza. Jak ja to napisałem :O

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Myślałem na takim czymś, ze robisz blok i sobie możesz postawić go w miejscu, w którym chcesz tego cuboida mieć, potem jakiś system powiększania, dodawania, usuwania gracza. Jak ja to napisałem :O

wolała bym jednak jakieś ładne miasteczko z niekoniecznie identycznymi działkami (rozmiary, wysokość, jakieś nierówności itp)

Można zrobić jakiś mały algorytm który sam by robił cuboidy (po plotkach :P)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

wolała bym jednak jakieś ładne miasteczko z niekoniecznie identycznymi działkami (rozmiary, wysokość, jakieś nierówności itp)

Można zrobić jakiś mały algorytm który sam by robił cuboidy (po plotkach :P)

Dobry pomysł, dziękuje, dziękuje :D

Pomyślę jak to zrobić :P

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

To taki mały refresh ;)

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

«ραη∂α муѕℓι»

 

Dla mnie serwer FreeBuild to nudy chodzisz zbierać surowce budujesz dom lub coś i nic w tym fajnego.

 

«ραη∂α zαкση¢zуℓα муѕℓє¢»

«ραη∂α ℓυвι נєѕ¢ вαмвυѕу αℓє ι тєz zвιєяα¢ ρℓυѕу»

Opublikowano

Na FB z modami technicznymi z chęcią bym zagrał pomimo tego, że tych modów nie ogarniam wcale. Mi już wychodzi bokiem ten odgrzewany kotlet będący survivalem z frakcjami.

Opublikowano

Jak sama nazwa wskazuje freebuild to wolne budowanie więc dla mnie to nic ciekawego.

Kiedyś (jak bukkit dopiero raczkował, a większość pamiętała jeszcze hMod-a) taki FreeBuild to był tak naprawdę jedyny typ zaraz po survivalu...

I wtedy to był najfajniejszy tryb, bo chodziło o spotkanie się z fajnymi ludzmi, pogranie razem w miłej atmosferze...

Gadało się z ludzmi, nic nikt nie psuł, admini ręcznie robili 90% rzeczy i nikt im za to nie płacił...

A nie, 200 debili na 220 online i działki z PlotMe a bez Vip możesz co najwyżej popatrzeć jak inni się bawią

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Kiedyś (jak bukkit dopiero raczkował, a większość pamiętała jeszcze hMod-a) taki FreeBuild to był tak naprawdę jedyny typ zaraz po survivalu...

I wtedy to był najfajniejszy tryb, bo chodziło o spotkanie się z fajnymi ludzmi, pogranie razem w miłej atmosferze...

Gadało się z ludzmi, nic nikt nie psuł, admini ręcznie robili 90% rzeczy i nikt im za to nie płacił...

A nie, 200 debili na 220 online i działki z PlotMe a bez Vip możesz co najwyżej popatrzeć jak inni się bawią

Problem to gracze -

Najlepiej w okolicach 20 graczy ZAWSZE i bym został na takim NOWYM FB.


http://www.lolking.net/summoner/eune/41603982

Chcesz 1 vs 1 do 1 towera/ first blooda? Pisz na nick podany na lolkingu.

Opublikowano

Problem to gracze -

Najlepiej w okolicach 20 graczy ZAWSZE i bym został na takim NOWYM FB.

Bo kiedyś tak było, max 40 slotów i każdy tam grał, większość dostawała bany, zosawali tylko normalni ludzie z którymi da się grać :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Co wy mówicie że freebuildy nudzą, jak jest dobra rozgrywka POZA działkami i zbieraniem surowców, po co mojang tworzył withery ? EnderDragony ? teraz my nawet możemy tworzyć swoje bossy, areny i tak dalej..

Dla mnie z modami to naprawdę by było coś, dobry mod na bossy których NIE da się ubić samemu i na serwie masz parę ogarniętych osób. :) działki bez plotme!!!

już by wystarczyły te simpleregionmarket czy jak się zwą :D

 

Jak rozpoczynałem zabawę z serwerami to zrobiłem właśnie takiego freebuilda może był z minigier tylko spleef i to 10 slot ! było ciągle 10/10

to było w 2012 roku. ;)

 

Brakuje takich serwów ;)

powodzenia ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...