Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam osób do stworzenia gry przeglądarkowej


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku witam, to mój pierwszy post na tym forum.

 

Szukam osób do współpracy przy tworzeniu gry działającej w przeglądarce. 

Na pierwszy ogień idzie prosty projekt gry tekstowej którego celem jest stworzenie zespołu.

Wiem że nie będzie łatwo skompletować ludzi ;)

 

Poszukuję osób z chęcią dołączenia do zespołu i pracy w grupie.

 

Wymagam:

- podstawy HTML, minimum to umiejętność stworzenia 3 stron i nawigacja między nimi

- umieszczenie dowolnej grafiki na stronie

- chęć do nauki

- umiejętność rozmowy z wujkiem g. 

 

 

Do niedzieli 13.IV.2014 czekam na zgłoszenia chętnych i dyskusję (w wątku lub PM).

 

Pozdrawiam

GOONiE

 

Opublikowano

Co masz do zaoferowania ty? Dla przykładu:

  • Znajomość PHP na poziomie dobrym (Czy znasz OOP, jak oceniasz znajomość PHP w stopniu 1-6)
  • Znajomość JS i biblioteki jQuery
  • Znajomość HTML
  • Umiejętność planowania aplikacji w wzorcu MVC i pokrewnych

Wypisz Tutaj mi twoje umiejętności w takim przykładzie to może wtedy ktoś zacznie się interesować twoim wątkiem. Jak na razie czekam na odpowiedź

hcq0.png


Opublikowano

Co mam do zaoferowania:

- php - 1

- c# - 4

- c++ - 4

- znajomość js, jQ - 4

- HTML - 4

- Umiejętność planowania aplikacji w wzorcu MVC i pokrewnych - 4

 

Czyli ogólnie na 4- ;)

 

Chce zebrac ludzi chętnych do wpółpracy, sam mam zamiar programować w stopniu bliskim zeru.

Daję swoja wiedzę i prowadzę projekt żeby "dojechał" o okreslonych ramach. 

Opublikowano

Co mam do zaoferowania:

- php - 1

- c# - 4

- c++ - 4

- znajomość js, jQ - 4

- HTML - 4

- Umiejętność planowania aplikacji w wzorcu MVC i pokrewnych - 4

 

Czyli ogólnie na 4- ;)

 

Chce zebrac ludzi chętnych do wpółpracy, sam mam zamiar programować w stopniu bliskim zeru.

Daję swoja wiedzę i prowadzę projekt żeby "dojechał" o okreslonych ramach. 

No to powodzenia życzę, ile w tej Polsce jest imbecylów. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...