Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zmniejszyć zużycie RAM'u?


radasekpro2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1). Podłączenie pluginów pod baze MySql.

2). Ograniczenie mapy, plugin: WorldBorder.

3). Nie wgrywać zbędnych pluginów,np: skript,colored sign itp.

 

Ale mu nie chodzi o serwer tylko o minecraft luncher/client. (:

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Jak wyjmiesz kości RAM'u z płyty głównej, to i w grze na pewno zrobi się mniej :)

 

@Altiruss teraz to dojebał** to pieca na pewno jak wyjmie kości ramu z kompa to na pewno mu zmniejszy zużycie ramu w mc,

 

@Topic

Ale możesz tez edytować profil oraz wpisać tam w "java arguments" 512 i wtedy będzie używać maks 512mb ramu.

Logo_IGracze.png

Opublikowano

@Altiruss teraz to dojebał** to pieca na pewno jak wyjmie kości ramu z kompa to na pewno mu zmniejszy zużycie ramu w mc,

 

@Topic

Ale możesz tez edytować profil oraz wpisać tam w "java arguments" 512 i wtedy będzie używać maks 512mb ramu.

jak ma np 8gb i wyjmie 4gb to mu automatycznie się zmieni w grze tak? więc mam wrażenie że ty tolerujesz to co napisałem jako spam iż później napisałeś "@topic"

Opublikowano

jak ma np 8gb i wyjmie 4gb to mu automatycznie się zmieni w grze tak? więc mam wrażenie że ty tolerujesz to co napisałem jako spam iż później napisałeś "@topic"

 

Ja by miał 8GB ramu to by się nie pytał jak zmniejszyć zużycie ramu. Prawda? Prawda

Logo_IGracze.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...