Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Pluginów/Skrytów Gildie/System rankingowy graczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Od kilku dni poszukuje pluginow/skryptow na serwer typu survival+gildie

I chcialbym do tego serwera dodac gildie typu:

 

- Na poczatek ma sie cuba 50x50

- Cuboid powiekszamy diaxami i emeraldami (52x52 54x54 itd itd co 10 rozmiarow potrzebna jest wieksza stawka diaxow i emeraldow)

- Max cuboid wynosi 110x100

- Mozliwosc powiekszenia ilosci czlowkow gildi do 30  (15 na poczatek pozniej 20 25 i 30)

Komedny:

 

/g zaloz [Tag] [Nazwa]

/g dolacz

/g usun

/g opusc

/g powieksz

/g limit powieksz

/g sojusz

/g oddaj

/g mistrz

/g zalozyciel (tutaj komendy zalozyciela)

itd

 

Ranking pkt gildi pod tab (liczona w  ilosc czlonkow zabic dedow itd)

Prefixy przed nickiem

Cos w stylu MC**.PL badz identyczny

 

 

 

Ranking pkt graczy

 

 

Gracz X zabil Y z przedmiotu (przedmiot) (-/+pkt) [Jesli gracz zabijajacy ma 760pkt a gracz zdedany 400 to dostajemy - pkt

- Ranking top graczy pod TAB

 

 

Oba te pluginy chcialbym aby bylo identyczne lub prawie identyczne jak na MC**.PL

Oczywiscie moge zaplacic jakas mala badz duza sumke :)

 

Czekam na odpowiedz

 

 

Pozdrawiam _DayBr3aK

Opublikowano

Z gildi polecam ci:

-Gildie by Fush

-Gildie by Serip

A z rankingow:

-Ranking by BukkitSmerf (KillPoints)

Fush 

Ranking : smerf

 

nie znam, ale jak polecasz to dołączam się ;D

Daj " Lubię To " Dzięki serdeczne JP

Opublikowano

Mogl by mi ktos zrobic z tym pluginem KillPoints aby bylo jak ma gracz nick np. MaMa to pisalo Gracz MaMa ... a nie Gracz mama .. ?

I dodanie z jakigo przedmiotu zostal zabity

 

 

 

 

Lub prosilbym o dodanie rankingu graczy (pkt za zabicie i ilosc pkt na start) oraz ostatni atakujacy chodzi oto ze jak ktos spadnie z wysokosci to pisze ze dany gracz spadl z wysokosci  a ponizej ostatni atakujacy              do tego pluginu

http://speedy.sh/APTUh/DeathMessages.jar

 

Oczywiscie moge zaplacic w SmS :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...