Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napis do publikacji serwera. Czerwono - Złote. PSD Download.


Kacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, chciałbym zaprezentować oraz udostępnić Wam .psd napisu który może przydać się np. w publikacji serwera. 


Udostępniam go tutaj, ponieważ ma on taki "metinowy styl". Jeśli zły dział, proszę o przeniesienie, nie orientuje się tutaj.


 


Jak to wygląda:


 


 


1396728589-U815923.png


 


Download: 



http://speedy.sh/7Dgxt/NapisDoPublikacji.psd

Skan:



https://www.virustotal.com/pl/file/9ebfe49b89df4ef25b9df733812c60e0291a7c14d957d758e3c05f123c693d53/analysis/1396728657/

Wyrażajcie swoje opinie, jeśli się spodoba, możesz zostawić like ;)


 


Opublikowano

nie wiem troche jakie mialby miec on zastosowanie chyba ze logo mpc hehe ale lap plusika na darmo tego tu nie wstawiales;p

Do publikacji serwera, do poradnika, do szpanu :D

Specjalista
Opublikowano

Ja to wykorzystam jako napis do clienta.

Przy każdym zalogowaniu pokazuję się nazwa mapy.

Ciekawie to będzie wyglądać.

Pozdrawiam.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Ja to wykorzystam jako napis do clienta.

Przy każdym zalogowaniu pokazuję się nazwa mapy.

Ciekawie to będzie wyglądać.

Pozdrawiam.

Bardzo mi miło, nie zapomnij podesłać mi linku do launchera ;)

 

Dziękuję za miłe opinie :D

Opublikowano

taka czcionka w stylu właśnie starego metka, przyda się, ale trochę za bardzo takaa... nieregularna

The past has gone

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja to wykorzystam jako napis do clienta.

Przy każdym zalogowaniu pokazuję się nazwa mapy.

Ciekawie będzie wyglądać.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Podesłałbyś mi ten sam napis tylko niebieski ?

 

 

Ciężko może być z patternem niebieskim, ale coś myślę wykombinuję ;)

 

@Ref.

Opublikowano

co za problem zmienić kolor?

 

Nawet po rasteryzacji klikasz ctrl + u 

 

Nałożonego czerwonego patternu tak nie zmienisz.

Opublikowano

Nałożonego czerwonego patternu tak nie zmienisz.

Co za problem ustawić niebieski kolor w opcjach mieszania i tryb ustawić na "Hue" lub "color"?

 

1397858634-U247153.png

Tadam!

 

Magic :D

 

Edit: Pozwoliłam sobie troszkę edytować styl :P

 

1397859155-U247153.png

Opublikowano

Co za problem ustawić niebieski kolor w opcjach mieszania i tryb ustawić na "Hue" lub "color"?

 

1397858634-U247153.png

Tadam!

 

Magic :D

 

Edit: Pozwoliłam sobie troszkę edytować styl :P

 

1397859155-U247153.png

 

 

dasz psd drugiego to dam lajka ok ? dobry interes.

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...