Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Zepsuta klawiatura (nie działają klawisze)


MuschroomPL

Pytanie

Opublikowano

Witam od około 2 dni przestały mi od tak działać klawisze a dokładnie
-Esc
-Sześć
-osiem

Więcej nie zaobserwowałem ;)
Dodatkowo to samo dzieje się jak podepne pod inny port USB 
jakieś propozycje?

aa i klawiatura to Logitech Wireless Keyboard K270

I nie wiem czy to się przyda ale wylałem na nią herbatę ale jak producent twierdzi że jest wodoodporna

post-1020200-0-92310900-1382289253.png

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm to powiem ze najlepiej to jest rozkrecic klawiature i ja wyczyscic w srodku jesli Ty sie na tym nie znasz to popros kogos kto sie zna np(TATE).Jak ja zalalem klawiature od laptopa to od razu go rozkrecalem i czyscilem na szczescie zalala sie tylko klawa i jej wyczyszczenie i wysuszenie w zupelnosci wystarczylo ^^

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Wodoodporna etc taki fejk że tragedia. Wystarczy że będzie gorąca i po klawiaturze.

Możesz spróbować ją rozkręcić jak już pisali nie jest to 'trudne' ale krok po kroku i dojdziesz tam gdzie musisz.

Nie fatygował bym się za bardzo bo zalałem już raz 'wireless' klawiature to dolna połowa klawiatury nie działała.

 

W tesco za 15zł sobie kup i wystarczy.

graphic.png
Opublikowano

no to ciekawe jak ty byś się cieszył zamieniając klawiaturę bezprzewodową z  Unifying na zwykły badziew z biedronki, mam ten zestaw z myszką i nie narzekam bo sama w sobie klawiaturka jest świetna

 

na chwilę to dobry wybór ale opcji naprawienia klawiatury nie ma raczej dla niego mimo że można ją naprawić wiedząc jak rozebrać i wyczyścić

jedną z opcji naprawy jest wymycie folii klawiatury w spirytusie czy nafcie technicznej i dobre wysuszenie by się pozbyć wody która wpłyneła pod warstwy folii

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

te niby wodoodporne to jakieś gówno też taką miałem rozlałem herbatkę po 1 godzince już kilka klawiszy nie działali a dlaczego bo poprzepalały się ścieżki na klawie, nwm  spróbuj ją porządnie wysuszyć jak to nie da nic to niestety masz po ścieżkach, da się je naprawić tylko nie pamiętam jak ten środek się nazywał ;]

Opublikowano

Nie jest wodoodporna, naprawę sobie odpuść i kup nową

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Coś Ci się działy pomyliły, ale raport już został wysłany.

 

Producent twierdzi.. Ja bym dla pewności wyszukał na google czy na pewno ta klawiatura jest wodoodporna.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...