Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2.pl - Bilet podróżnika co sądzicie?


hiroszi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co najmniej serwer Negros powinien być wyłączony jeśli chodzi o nabieranie nowych postaci.   Jaki ma sens jak od razu przyjdą tam all gracze z Monastyra, Feniksa itp,   serwer zaleje się od eq 5B   i  wielkich ilości yangów.  Negros zostanie zrównany z Monastyrem założonym 4 lata wcześniej...

Opublikowano

Transfer postaciami omg... To jest jakaś masakra. Z PLa robi się naprawdę totalne dno czy oni liczą się z opinią graczy?

Opublikowano

Teraz boty latającego po ścianach w grocie będą na każdym serwerze a nie tylko na diumarze. Z tego co wiem to z diumaru parę osób spierdala expić a tak po za tym reszta zostaje.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

niszczą tą grę coraz bardziej, myślą że takie ''bajery'' w is jak yangi czy transfer postaciami im ludzi przyciągną.. zamiast pierw zrobić ankietę na forum i sprawdzić czy ludzie tego chcą wgl, jak widać liczy się tylko hajs.

m1jO9Go.png

Opublikowano

Masakra :D

To już jest koniec, ostro polecieli po kasie. Nie zdziwię się, jak za jakiś czas zamkną wszystkie polskie serwery.

Czytasz w moich myślach. PL wygasa taka prawda jeden serwer już zamkneli więc i tu może to zrobią a raczej na pewno.

 

Nachapają się hajsu i bb. Pozostają dobre serwery prywatne

bd m2p

 

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

niszczą tą grę coraz bardziej, myślą że takie ''bajery'' w is jak yangi czy transfer postaciami im ludzi przyciągną.. zamiast pierw zrobić ankietę na forum i sprawdzić czy ludzie tego chcą wgl, jak widać liczy się tylko hajs.

Owe ankiety są prowadzone ale niestety w ich wersji językowej czyli u niemców. A co zostaje u nich dodane to inne kraje również dostaną funkcje.

Z tego co pamiętam to ta opcja była zaplanowana już przed połączeniem serwerów.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Owe ankiety są prowadzone ale niestety w ich wersji językowej czyli u niemców. A co zostaje u nich dodane to inne kraje również dostaną funkcje.

Z tego co pamiętam to ta opcja była zaplanowana już przed połączeniem serwerów.

To źle pamiętasz, dopiero nie dawno Art dał wgl jakąkolwiek informacje o tym

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Masakra, współczuję graczom negrosa gdzie się męczyli, a teraz przyjdą 105lvle z eq+9 wybonowanym perfect

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

No nieźle. Teraz niech wprowadzą nowy serwer. A tu piękne 105 lvl sobie lata już na starcie. Jaja jak berety. Niech jeszcze odblokują konta ludziom, których zablokowali np rok wstecz to będzie już cud miód i upadek.

Opublikowano

Dno i wodorosty. Gdzie się podział PL sprzed kilku lat? :(

<p>ramos9.jpg

 

                          <span rel='lightbox'>

Opublikowano

To źle pamiętasz, dopiero nie dawno Art dał wgl jakąkolwiek informacje o tym

Niedawno dał pewną informacje.

Ale przed połączeniem była gdzieś nieoficjalna lista rzeczy które są planowane do dodania.

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Metin2 to totalne już dno jak i globl tak jak i privy nawet już ludzie nie potrafią zrobić zajefajnego priva te easy to mnie wykończą niby nowości itd ale nadal się powtarza to na każdym serwerze. Zrobili by ludzie prawdziwego kopie PL-a z przed kilku lat bez dodatków i w ogóle bez szkat ucznia tylko pl dokładny.


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Metin2 to totalne już dno jak i globl tak jak i privy nawet już ludzie nie potrafią zrobić zajefajnego priva te easy to mnie wykończą niby nowości itd ale nadal się powtarza to na każdym serwerze. Zrobili by ludzie prawdziwego kopie PL-a z przed kilku lat bez dodatków i w ogóle bez szkat ucznia tylko pl dokładny.

 

może ktoś i by zrobił ale co po tym ? nikt nie będzie grał bo każdy zaraz będzie pisał ze na starego pl'a nie chce sie wracać bo za trudno ;)

Opublikowano

Ten bilet to z jednej strony jest dobry pomysł bo można pograć z tymi którymi się chce ale z drugiej można wbić na serwer gdzie ceny są bardzo małe a nasze konto ma dużą ilość yang.

Opublikowano

Ten bilet to z jednej strony jest dobry pomysł bo można pograć z tymi którymi się chce ale z drugiej można wbić na serwer gdzie ceny są bardzo małe a nasze konto ma dużą ilość yang.

Przeniesienie się wcale nie jest takie opłacalne jakby się wydawało. Trzeba mieć 6kkk żeby przejść się na negrosa kupić i wrócić.

2kkk kosztuje 1k sm a nam trzeba 2k sm + 2kkk yang na zakupy.

Kupujesz tam epiki po 300kk sprzedajesz u nas po 1kkk to Ci się zwraca i zostało ok 200kk na zakupy na negrosie... 

Wątpie, że chce się komuś tak bawić.

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...