Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Skryptu tp w losowe miejsce - działającego.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


Jak w Temacie


 


Szukam SKRYPTU (nie pluginu) na Losowe TP.


Nie ważne czy na Tabliczce czy na Przycisk na Gąbkę...


Ważne Aby Działał SKRYPT i Teleprtował w Losowe Miejsce Na Mapie ^^


 


SKRYPT NIE PLUGIN 


(Bo plugin bierze o wiele więcej RAMu)


Opublikowano

 

SKRYPT NIE PLUGIN 

(Bo plugin bierze o wiele więcej RAMu)

 

Gówno prawda. Wypowiadasz się na temat wydajności skryptów, a pluginów nic o tym nie wiedząc, tylko posługując się opinią niedoświadczonych osób, zgadłem? ;-)

Nie prowadziłeś żadnego większego projektu, więc się nie wypowiadaj i nie pisz takich bzdur, bo się we mnie i nie tylko we mnie gotuje.

Dobrze napisany plugin zawsze będzie wydajniejszy od tony skriptów. Samo odczytywanie skriptów, zapis danych, oraz przetrwarzanie odpowiednich linijek w .sk jest zasobożerne, nie mówiąc już o dowaleniu kilkunastu skryptów, gdzie serwer przy ilości graczy +100 staje się praktycznie niegrywalny.

 

Kolejną rzeczą jest to, że chcesz losową teleportację, samo to już mówi, że o wiele lepiej napisać to w pluginie, bo w skripcie będzie to o wiele mniej wydajne, oraz będzie miało mniejsze możliwości. 

Lepiej napisać to w Javie, bo odpowiednia funkcja matematyczna obliczająca pewne dane, losująca je będzie bardziej dokładna i o wiele mniej zasobożerna.

 

Podsumowując, nie piernicz głupot, tylko napisz sobie dobre pluginy, albo znajdź kogoś kto je napisze. Co do samej losowej teleportacji śmiało możesz wziąć pluginy z internetu, bardzo dobry plugin napisał Drago z polskiego forum Bukkita, polecam. :-)

 

Pozdrawiam.

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Gówno prawda. Wypowiadasz się na temat wydajności skryptów, a pluginów nic o tym nie wiedząc, tylko posługując się opinią niedoświadczonych osób, zgadłem? ;-)

Nie prowadziłeś żadnego większego projektu, więc się nie wypowiadaj i nie pisz takich bzdur, bo się we mnie i nie tylko we mnie gotuje.

Dobrze napisany plugin zawsze będzie wydajniejszy od tony skriptów. Samo odczytywanie skriptów, zapis danych, oraz przetrwarzanie odpowiednich linijek w .sk jest zasobożerne, nie mówiąc już o dowaleniu kilkunastu skryptów, gdzie serwer przy ilości graczy +100 staje się praktycznie niegrywalny.

 

Kolejną rzeczą jest to, że chcesz losową teleportację, samo to już mówi, że o wiele lepiej napisać to w pluginie, bo w skripcie będzie to o wiele mniej wydajne, oraz będzie miało mniejsze możliwości. 

Lepiej napisać to w Javie, bo odpowiednia funkcja matematyczna obliczająca pewne dane, losująca je będzie bardziej dokładna i o wiele mniej zasobożerna.

 

Podsumowując, nie piernicz głupot, tylko napisz sobie dobre pluginy, albo znajdź kogoś kto je napisze. Co do samej losowej teleportacji śmiało możesz wziąć pluginy z internetu, bardzo dobry plugin napisał Drago z polskiego forum Bukkita, polecam. :-)

 

Pozdrawiam.

Posłuchaj Kolego... Gram trochę w Minecrafta... widze ile bierze RAMU jeden plugin a ile bierze RAMU 10 skryptów... ... po za tym nie PIER*DOL tylko jak nie masz odpowiedzi na pytanie powyżej daj sobie siana krytyku za dyche..

Opublikowano

Posłuchaj Kolego... Gram trochę w Minecrafta... widze ile bierze RAMU jeden plugin a ile bierze RAMU 10 skryptów... ... po za tym nie PIER*DOL tylko jak nie masz odpowiedzi na pytanie powyżej daj sobie siana krytyku za dyche..

Z takim podejściem nie bierz się za serwery, bo projekt się rozpadnie po trzech dniach.

Mam Ci podać wykresy pokazujące wydajność serwera pod względem TPS, RAMu, oraz głównie procesora przy 300 graczach skrypty vs. pluginy, wtedy uwierzysz?

To, że grasz w Minecrafta, to nie znaczy, że znasz się na serwerach. Granie, a robienie biznesu na danej grze praktycznie to dwie inne sprawa i trzeba mieć łeb na karku.

Ja nie gram w Minecrafta, robię na tym biznes i szlifuję umiejętności programowania, mam wyjebane na jakieś expienie, sety, bicie się, budowanie penisów z wełny - to znaczy, że nie jestem wystarczająco doświadczony?

 

Do spraw jak serwery trzeba dojrzeć, Ty niestety tego nie masz, przynajmniej widzę po Twoich płytkich wypowiedziach, infantylnym zachowaniu.

eot.

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Z takim podejściem nie bierz się za serwery, bo projekt się rozpadnie po trzech dniach.

Mam Ci podać wykresy pokazujące wydajność serwera pod względem TPS, RAMu, oraz głównie procesora przy 300 graczach skrypty vs. pluginy, wtedy uwierzysz?

To, że grasz w Minecrafta, to nie znaczy, że znasz się na serwerach. Granie, a robienie biznesu na danej grze praktycznie to dwie inne sprawa i trzeba mieć łeb na karku.

Ja nie gram w Minecrafta, robię na tym biznes i szlifuję umiejętności programowania, mam wyjebane na jakieś expienie, sety, bicie się, budowanie penisów z wełny - to znaczy, że nie jestem wystarczająco doświadczony?

 

Do spraw jak serwery trzeba dojrzeć, Ty niestety tego nie masz, przynajmniej widzę po Twoich płytkich wypowiedziach, infantylnym zachowaniu.

eot.

DAJ SOBIE SIANA...

ZADAŁEM PYTANIE ? Odpowiedz, jeśli nie potrafisz nie spamuj zbędnymi komami... o takie coś nie pytałem...

Dziękuję ale kolega już podał wyżej skrypta i działa idealnie ;) więc temat rozwiązany i do zamknięcia ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...