Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Frakcje - czy można zablokować cuboidy ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, ma do was pytanie, da się na pluginie factions zablokować cuboidy gildi? ((tak aby nie zagarniali terenu dla siebie, poprostu tylko byli w frakcji.))

Opublikowano

Siemka, ma do was pytanie, da się na pluginie factions zablokować cuboidy gildi? ((tak aby nie zagarniali terenu dla siebie, poprostu tylko byli w frakcji.))

Po prostu aby byli we frakcji ? hmm czyli o same wojny gildii ci chodzi heeh ;D tak, da się hmm dodaj permisje do rang:

 

- -factions.claim

- -factions.autoclaim

 

jesli chcesz to możesz też dodać

 

- -factions.sethome

- -factions.home

 

i w ogóle jakie tam chcesz komendy :)

 

PAMIĘTAJ !!! że musza być 2 myślniki tak jak podałem tutaj heeh ;D tylko dlatego, że dana permisja w ten sposób (z dwoma -) blokuje daną komendę ;) ps. przyda ci się to też do blokwania innych komend ;P

 

 

 

Liczę na "Lubie To" jeśli działa ;D

a musi działać bo na kazdą komende to działa ;P

Opublikowano

 

Po prostu aby byli we frakcji ? hmm czyli o same wojny gildii ci chodzi heeh ;D tak, da się hmm dodaj permisje do rang:

 

- -factions.claim

- -factions.autoclaim

 

jesli chcesz to możesz też dodać

 

- -factions.sethome

- -factions.home

 

i w ogóle jakie tam chcesz komendy :)

 

PAMIĘTAJ !!! że musza być 2 myślniki tak jak podałem tutaj heeh ;D tylko dlatego, że dana permisja w ten sposób (z dwoma -) blokuje daną komendę ;) ps. przyda ci się to też do blokwania innych komend ;P

 

 

 

Liczę na "Lubie To" jeśli działa ;D

a musi działać bo na kazdą komende to działa ;P

 

Zaraz sprawdze, chodzi mi o to by w więzieniu były "gangi"... :D

Opublikowano

Zaraz sprawdze, chodzi mi o to by w więzieniu były "gangi"... :D

heeh dobry pomysł :D ps. to działa na 100% ten sposb bo tak się własnie blokuje każdą komendę w PermissionsEx a zakładam, że ten plugin masz do uprawnień ;P

Opublikowano

heeh dobry pomysł :D ps. to działa na 100% ten sposb bo tak się własnie blokuje każdą komendę w PermissionsEx a zakładam, że ten plugin masz do uprawnień ;P

Tak, standard to PermissionsEx :D ide sprawdzę i dam ci znać.

aaa! żeby sobie spawnu gildii nie ustawili to jak?

Opublikowano

Tak, standard to PermissionsEx :D ide sprawdzę i dam ci znać.

aaa! żeby sobie spawnu gildii nie ustawili to jak?

 

- -factions.sethome

- -factions.home

 tak wyżej napisałem :P tak samo każdą komendę możesz zablokować ;P

 

- -factions.sethome     - ustawianie domu gildii blokowane

- -factions.home     -tp do domu gildii blokowane ;P

 

@Edit

 

I Jak :) ? Działa to z Cubami ;P ?

Opublikowano

 

- -factions.sethome

- -factions.home

 tak wyżej napisałem :P tak samo każdą komendę możesz zablokować ;P

 

- -factions.sethome     - ustawianie domu gildii blokowane

- -factions.home     -tp do domu gildii blokowane ;P

 

@Edit

 

I Jak :) ? Działa to z Cubami ;P ?

 

Dzięki już ide sprawdzić.

Opublikowano

w razie by nie działało podaj swój confing pex'a tutaj albo chociaż permisje Rangi Gracza a ja je skonfiguruje i będzie jak ta lala ;P

Sprawdzę zaraz, na razie coś przy spawnie grzebie i mi się niechce xD

Opublikowano

//edit: A ten Factions nie robi swojego folderu w pluginach?

robi :) ale to nie ma nic do rzeczy z uprawnieniami dla graczy czy mogą robić gildię czy nie ;) a jesli ci się nie tworzy w ogóle folder a masz plugin Factions to on po prostu nie działa

Opublikowano

robi :) ale to nie ma nic do rzeczy z uprawnieniami dla graczy czy mogą robić gildię czy nie ;) a jesli ci się nie tworzy w ogóle folder a masz plugin Factions to on po prostu nie działa

No to mi nie tworzy, musze inny znaleź :/

Opublikowano

No to mi nie tworzy, musze inny znaleź :/

no to właśnie nie działa ci w ogóle ten plugin hmm ;/ najlepiej znajdź taki już gotowy z folderem i wgraj takie działają najlepiej ;) polecam cos z paczek u Grzegorza ;P w gogle wpisz i masz ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...